| AdiRey a întrebat:

Spuneti-mi cel mai tare banc

Răspuns Câştigător
| tataralexandra a răspuns:

Vine Alinuta acasa si-i gaseste pe toti plangand.
-Ce ati patit mai?
-A murit bunicu, ma
-Cum asa?
-Pai, sa vezi...l-am adus sa vada si el casa.era pe balcon si s-a daramat cu el
-Si a murit bunicu!
-Nu a cazut, da' s-a prins de tocu' de la geam. a alunecat si iar a cazut.
-Si-a murit bunicu!
-N-a murit mai a picat in copacu din curte.
-Si a murit bunicu!
-Nu a fost catapultat pe acoperis, de pe care a alunecat si a tras toata tigla dupa el
-Si a muurit bunicu!
-Nu ca s-a prins de burlan da' s-a desprins cu el cu tot si a ajuns la etaju' 2... da' s-a rupt cu el si a picat prin tavan la etaju' 1...
-Si a murit bunicu!
-nN, mai...s-a rostogolit pe scari pana la parter...
-Si-a murit
-N-a murit mai da' l-am impuscat noi ca ne darama casalaughinglaughinglaughinglaughing

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu îţi spun 6, dacă nu te superi:
1) A murit Gheorghe şi merge-n Rai unde aşteptă să-i vină rândul. Stând el acolo, vede mai mult eceasuri, aşa că-l întrebă pe Sfântu Petru:
- Sfinte Petre, ce-s cu atâtea ceasuri aici?
- Păi fiecare om are un ceas şi de fiecare dată când omul minte, manoşul arată c-a trecut o secundă.
- Şi ceasul ăla care-i la ora 12 al cui e? (Gheorghe)
- E al unui bebeluş sărăcu-i nou-născut şi n-a minţit încă. (Sfântu Petru)
Stă Gheorghe un pic şi întreabă:
- Da' ceasul lui Emil Boc unde-i?
- Oo-i în camera lui Isus, îl ţine pe post de ventilator. (Sfântul Petru)
2) A mers Gheorghe-n Bucureşti cu bicicleta şi si-o pune lângă Casa Palatului şi se uită pe acolo.
Din curte, un paznic îi zice:
- Măi bade, i-aţi bicicleta de acolo că trebui să vină preşedintele, vice-preşedinntele şi consilierul.
La care Gheorghe:
- No las că nu-i bai, că i-am pus lăcat.
3) Într-o vară trebuia să stea un ţigan, un român şi un spaniol într-un coteţ cu un porc.
Primul care intră-i spaniolul. Intră el, stă o săptămână, stă două săptămâni, dae până la urmă nu mai rezistă şi iese afară şi zice:
- Vai, ce pute porcul!
Al doilea care intră-i românul. Intră el stă o lună, stă două luni, dar nu mai rezistă nici el şi iese afară şi zice:
- Vai, ce pute porcul!
Apoi intră şi ţiganul. Stă el 6 luni, stă un an, dar după un an iese porcul afară şi zice:
- Vai, ce pute ţiganul!
4) Două bătrâne merg într-un parc. O bătrână avea un nepot, iar o bătrână avea o nepoată.
Când ajung în parc, se aşează pe o bancă, iar fata strănută.
Baiatul:
- Sănătate!
Bătrâna care avea nepoata zice către bătrâna care avea nepotul:
- Ce nepoţel educat ai.
Fetiţa strănuă din nou, la care băiatul iarăşi:
- Sănătate!
Bătrâna din nou:
- Ce nepoţel educat ai!
Fata strănută a treia oară, la care băiatu-i zice:
- Ai răcit, curvă mică!
5) Un hoţ a intrat într-o casă, face 2 paşi şi aude o voce:
- Isus te priveşte.
Mai face 2 paşi şi aude din nou:
- Isus te priveşte.
Mai face încă 2 paşi, aprinde becul şi vede un papagal, apoi zice:
- Cine dracu-i aşa de prost să-i pună numele „Isus" unui papagal?!
Papagalul răspunde:
- Nu, eu-s Sfântu Petru. Buldog este Isus.
6. Bulă la şcoală.
Învăţătoarea:
- Bulă, la ce timp este „sunt frumoasă"?
- Trecut, doamna învăţătoare!

| elizabeth a răspuns:

Alinuta plange.o femeie o intreaba:
-Alinuta, de ce plangi?
-Au aruncat-o astia 2 pe mama pe geam
-Offfffffffffff...dar de ce plangi cand nici macar nu o iubeai?
-Nu am vazut faza...

| Rooxxana a răspuns:

O femeie isi facea de cap cu amantul, cand aude cheia in usa… vine sotul! Ce sa faca, amantul, unde sa fuga? Era la etajul 10. Femeia ii ascunde hainele amantului in dulap si il pune pe acesta sa stea ca o statuie. Intra sotul si cand da cu ochii de amant cere explicatii.
- Ce nu vezi? ( zise sotia ) Este o satuie. Se poarta draga, este la moda, are si Aurica de la etajul 8, stie tot blocul. Zilele astea o sa mai cumparam una sa-ti pui si tu pe partea ta de pat.
Sotul schiteaza un mic ranjet dupa care cere ceva de mancare. Mananca bine, desface o sticla cu vin, se cinsteste omul, dupa care se apropie de "statuie" si o imbie cu un pahar de vin:
- Ia si tu un pahar ca ti-o fi greu! ( ala nimic )
- Ia ma un pahar ca n-o fi foc! ( ala tace malc )
- Ia ma o gura, ca si eu am stat 4 ore la Aurica de la etajul 8 si stiu cum e!

| Anonnnnn a răspuns:

[eu]:lauurrr.stii ca mai sunt 3 luni pana cand...esti dat afara din cuibrolling on the floor).[laur]:ieee.da stiulaughing)).[eu]:sper sa inveti sa zbori pana atunci.puppy dog eyes.laughing.sa nu cazi, sa te lovesti:O3.[laur]:si eu sperlaughing)laughing)).[eu]:rolling on the floor).

[eu]; ce ma enerveaza reclama aia de la prima cu blonda aia proasta ~x(.[ade];laughing)).[eu]; ii dau cap in cap si dupa ii bag intr-o pivnita roz cu, curcubee movalii.si le bag rockk.si ii controlez cu o bacheta magicarolling on the floor.devilsmug.[ade]; lol.->tipic adelinarolling on the floor

[eu]:laur.cum se pune status la skype? ca am uitat.[laur]:dai acolo la skype,delogheaza`te,dezinstalare.[eu]:rolling on the floor)).[laur]:si dupa ce faci asta,ca sa vada toti, dai acolo jos la start, si dai turn off.si ca sa fii sigura ca nu se sterge status, tai firele din spate.rolling on the floor.[eu]:si dupa arunci laptopu` pe geam ca sa vada lumea statusrolling on the floor).[laur]:darolling on the floor

~propie experienta^^~

AUDI : Another Ugly Deutsche Invention (O alta inventie nemteasca urata)

BMW : Brings Me Women (Imi aduce femei)

FIAT : Failure in Italian Automotive Technology (Un esec in industria italiana de automobile)

FORD : Fix Or Repair Daily (Trebuie regalata sau reparata zilnic)

HYUNDAI : Hope You Understand Nothing's Driveable And Inexpensive... (Sper ca vei intelege ca nimic nu este bun de condus si ieftin in acelasi timp)

PORSCHE : Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything (Dovada copiilor bogati si rasfatati, care au de toate )

DACIA : Daca Ai Cap Ia-ti Alta

| DasminConstantina a răspuns:

Eu ma intalnesc cu adyrey
El imi spune : sa-ti fie rusine
Eu : imi cer scuze, era s-o inec pe mata cu sperma
Asa ma