| Stirbu_Eleonora_1973 a întrebat:

Spuneti-mi un banc tare!

Răspuns Câştigător
| adyadi00 a răspuns:

Doi poliţişti discută:
- De ce îţi pui copilul să doarmă pe dulap?
- Data trecută a căzut din pat şi n-am auzitrolling on the floor

6 răspunsuri:
| ellaells a răspuns:

O fata merge la scoala si se intalneste cu Bula.
Bula ii zice sa se suie in copac si ii da 10 lei.
Ea se suie si primeste banii.
Merge fata acasa si ii povesteste mamei toata intamplarea.
-nu te mai suii in copac ca-ti vede chiloti.
A doua zi la fel.
A treia zi ii zice Bula sa se suie in copac si ii da un milion.Ea se suie si apoi isi ia banii.
Merge acasa la maica-sa si ii zice ca sa suit in copac si Bula i-a dat un milion.
-Da nu te mai suii, zice maica-sa ca iti vede chiloti.
-da de data aceasta mi-am dat jos.

| SimpleGirl408 a răspuns:

Taxi, cât îmi iei până la aeroport?
- 23€!
- Si dacă vine şi fostul cu mine?
- Tot atât.
- Vezi, ţi-am spus că nu valorezi nimic!

| cosmin2010 a răspuns:

Soţul şi soţia acasă. Sună telefonul. Soţul ridică receptorul, ascultă jumătate de minut, fără să scoată un cuvânt, apoi îl pune în furcă.
Soţia: - Cine a fost?
Soţul: - Probabil cineva de la Meteorologie a greşit numărul. A întrebat: "Draga mea, orizontul este curat?"

| George_Butnaru_1996 a răspuns:

Merge un motociclist prin desert la un momendat trce pe langa un oras cu o viteza de 200 km pe ora si striga foarte tare
cine mai are o motocicleta ca amea
pleaca fara sa opreasca dupa cateva minute trece iarasi si striga
cine mai are o motocicleta ca amea
trece pe langa oras si a 3oara si a 4 oara si a 5oara si de fiecare data striga cine mai are omotocicleta ca amea
trece sia a cincea oara si striga iarasi
cine mai are o motocicleta ca amea
un locuitor spune eu am o motocicleta ca ata
iar motociclistul raspunde si cum se opreste

| George_Butnaru_1996 a răspuns:

Moare un negru si ajunge la poarta raiului sfantul Petru al antraba cum al cheama negrul din motive rasiste raspunde leonardo dicaprio sfantul Petru nedumerit al suna pe Dumnezeu
alo sefu am si eu o nelamurire titanicul a ars sau sa scufundat