| zidarcristi a întrebat:

vreau sa va pun o intrebare. Ati vazut vreodata vreo fantoma?

10 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Da, am vazut.
-Sfarsit-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, eu sunt singura fantoma de pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu m-am întâlnit încă cu Lis.

| TempestUV a răspuns:

Nu am vazut si nici nu vreau sa vad

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim693 a răspuns:

Da. Am vazut odata un om pe o strada intunecata si era o cladire...a trecut pe langa cladire, a luat coltul si am mers acolo si eu si imediat ce am trecut nu mai era nimeni. Nici o usa, nu era unde sa intre sau sa plece, era un pustiu. nu avea unde sa se ascunda daca era om.

| zidarcristi explică (pentru Anonim693):

Si te-ai speriat?

| Anonim693 a răspuns (pentru zidarcristi):

Logic laughing a fost 1 noaptea si eram singur in pustietate.

| SlєndєrGirL a răspuns:

Aa. e o intrebare capcana? As vrea sa vad fantoma lui justin bieber.

| Ammy2001 a răspuns:

Nu exista fantome.