| AllCapone a întrebat:

SAllut,caut urgent un banc: scurt si foarte amuzant!

15 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Tu nu poti sa cauti?

http://www.bancuri.net/

| Speed99 a răspuns:

straight face Nutella

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca incep eu:
- Ce iei cînd te doare capul?
- O aspirină.
- Şi cînd te dor picioarele?
- Tramvaiul.

DOI BETIVI IESIND DINTR-O BERARIE:
- BA, AM UITAT SA MA PIS!
- NU-I NIMIC, TE INVAT EU.

-Mami! Tata iar s-a imbatat!
-De unde stii?
-Barbiereste oglinda din baie.

-Stii bancul ala cu iepurele in baie?
-Nu!
-Nici eu, ca usa era inchisa

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Asta-i inventat de le mua:
Eu si un prieten inventam bancuri. Dupa un timp el zice:
-Hei, am un banc de o sa-ti lase gura apa!
Eu i-am raspuns:
-Stai linistit si spune-l. Am apa la mine.
(Asta chiar s-a intamplat)

| SootheMySoul a răspuns:

Culmea mancarii:
sa mananci piept de pui si sa-ti ramana sutienul intre dinti.
Culmea nesimtirii:
Sa impingi o baba pe scari si s-o intrebi de ce fuge.
Culmea culmilor:
Ar fi culmea s-o mai stiu si pe asta

| mia100خوبصورت a răspuns:

Intrebare:Cum construiesc oltenii un gard?
Raspunstongueun o scandura si scriu etc.

| Rooksee a răspuns:

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului:
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul: Da.
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?

Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.

Studentul raspunde:
- Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Stiu un site in care sunt foarte multe glume si nu numai atat!
Se numeste https://www.google.ro/webhp?source=search_app

| BlackManJe a răspuns:

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?

| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

10 bancuri tari si scurte cu bula: 1. Cineva sună la uşa lui Bulă. Deschide Bulă uşa şi vede pe preş o moarte mică, de vreo 15 cm înălţime, cu o mini coasă şi un parpalac mic şi negru. Bulă se face alb la faţă:
- Stai liniştit, zice mini Moartea, am venit după hamster. 2. - Bulişor, tu ai învăţat papagalul să vorbească urât?
- Nu, bunicuţo. I-am spus numai ce nu are voie să repete 3. Bulă, la ora de fizică, e întrebat de profesor:
-Care e diferenţa între fulger şi electricitatea din priză?
-Fulgerul e gratis! 4. La ora de gramatică, profesoara întreabă:
- În propoziţia "El nu iubeşte fetele" ce este "el"?
Bulă:
- Homosexual! 5. - Bulă, ce-i tactu?
- Lucrător peste 500 de oameni.
- Ce tare, și ce face?
- Tunde iarba-n cimitir. 6. - Bulă, cum se numesc acei oameni care îşi iau viaţa în propriile mâini?
- Sinucigaşi!? 7. - Bulă, mâine îl voi chema pe tatăl tău la şcoală să vorbim despre comportamentul tău!
- Uraaaa, în sfârşit voi afla şi eu cine-i tata! 8. Bulă era pe moarte… Şi Moartea îi zice:
- Bulă, dă-te jos de pe mine!… 9. - Bulişor, ajunge, ai luat deja trei porţii de plăcintă!
- Bine, mamă! Vrei să mănânc elegant, dar nu mă laşi să exersez. 10. - Știi ce a zis Bulă când a murit?
- Asa ceva nu mi s-a mai întâmplat niciodată. Sper ca-ti plac si ca te-am ajutat!

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Un tigan si un ungur sunt intr-o masina
cine conduce? politistul laughing)

ce sentiment iti da un tigan fara maini? de siguranta rolling on the floor

Ce fuge mai repede ca un tigan cu radioul tau?
frateso cu televizorul laughing

De ce nu calci un tigan care merge pe o bicicleta pe strada?
poate sa fie bicicleta ta laughing))

| MissMarina a răspuns:

Un om avea un cal..Si calul nu avea nimic impotriva.laughing

Sotia catre sot:
-Dragul meu, hai sa cumparam o masina, eu voi invata sa conduc, vom vedea lumea...
-Care, asta sau cealalta?

Seara soţ şi soţie, vizioneaza unui film de groază. Dintr-odată apare pe ecran un monstru.
Soţia:
- Oh, mamă!
Soţul:
- Da, seamană…

> - Ieri seara la teatru, publicul a aruncat cu oua in actori.
> - Da, dar au fost si aplauze.
> - Da. De cate ori nimereau...

Sotia catre sot:
-Merg la vecina pentru 5 minute... Te rog sa mesteci in oala la fiecare sfert de ora!

-dragule, ii spune sotia, peisajul asta ma lasa muta...
- ok, campam aici...

Un barbat intreaba instructorul la sala de fitness:
- Vreau sa impresionez o fata, care aparat sa il folosesc? Instructorul ii raspunde: - bancomatul.

- Doamnă, arătaţi superb în această toaletă!
- Nesimţitule, închide uşa! laughing)))

Sper ca ti-au placutbatting eyelashes FUNDA? :d

| Velea_Arabela_1984 a răspuns:

- Mamă, mamă, de ce împingem maşina în prăpastie?
- Taci din gură, altfel se trezeşte tata… happy

| adelinproblema a răspuns:

Asta-i id meu
te ajut eu
adelin_badboy69(@yahoo.com)

| AndreeaAdda a răspuns:

Intr-o zi tece un politist pe strada si vede un copil langa un muncitor intins pe jos. Politistul intreaba: Da' ce-a patit omul asta?
Copilul: Dumnezeu l-a pedepsit pentru ca a injurat
Politistul: ce a zis?
Copilul: mortii ma-ti de copil, nu mai scutura scara