| alexgogo a întrebat:

400000 intrebari, 2500000 raspunsuri si 100000 useri.

Eu astept cu petrecereawinking

Răspuns Câştigător
84 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Cine vine în pădure să culegem fragi și mure?smug Poate dăm și de scufița roșie hihi.

| clauss a răspuns:

Bai ati uitat de mine?, chiar daca am orbacait prin zona vreau si eu sa vad un dans la bara, care va sacrificati?

| clauss a răspuns:

Ati adormit, cam devreme si petrecerea?, doar stiti ca la noi tine 3 zile, ati obosit?, dau eu tonul, sa inceapa dansul...

| Brotacelu a răspuns:

Alooooooooooo, de mine ati uitat! Singurul Brotacel din comunitate? Pai ori suntem golani ori numai suntem laughing))))))))

| NickiMinaj a răspuns:

Party ppl! :))
http://www.youtube.com/watch?v=w4s6H4ku6ZY

Chiar, nu organizeaza nimeni?

| g3orgy a răspuns:

Hihi pentru mine mai e loc?batting eyelashes

| alexgogo explică:

Ideea este ca comunitatea e mare. Cred ca anul asta o se vor ajunge la acele cifre de care am pomenit eu in intrebare.

Mare atentie ca multi consuma Ruby Bubble sau cum s-o numi sampania aia pentru copii, nu cred ca ar fi o idee buna sa le dam alcool. Daca (teoretic) cand sunt treji pun intrebari de iti vine sa dai cu capu-n monitor, va dati seama ce-o sa fie daca pun astia micii gura pe alcool.

Pana una-alta, comunitatea de adulti happy se poate intalni oricand la o bere (de preferat dupa ora 18; adultii mai merg la serviciu!)

| alexgogo explică:

Pffff... e tare petrecerea asta, daca eu am inceput deja sa beau o licoare aurie in care pluste niste gheata...

Cine mai vine la petrecere sa aduca si ceva de mancare va rog.

| alexgogo explică:

Ia uite cum se ridica toti de la mese happy

| alexgogo explică:

Toti s-au imbatat, si danseaza pe populara, colaje de cate-o ora, luate de pe trilulilu.

| alexgogo explică:

Gata? s-a strans toata crema TPU-ului? Bun, atunci sa inceapa distractia!

| alexgogo explică:

Fireste! Toata lumea e binevenita!

| alexgogo explică:

@Hombre, zi ceva si despre mine-n poeziile tale, doar eu am organizez petrecerea happy

| alexgogo explică:

Hai, toata lumea acasa happy joia viitoare mai facem un party!

o saptamana buna, draga comunitate!

| alexgogo explică:

Gata am revenit. Credeam ca sunteti obositi. Atunci sa mearga petrecerea in continuare!

Am adus niste carne sa punem pe gratar plus niste vinwinking

Copii beau suc, ooooookkkk?

| alexgogo explică:

Helo ppl happy

Fripturica am facut-o la foc mic, si d-asta au trecut 24 de ore pana s-a facut. Acum masa e gata.

Fetele, veniti sa faceti salata, cat timp eu si baietii mai mergem sa luam niste vin si bere.

Cea mai tare si mai longeviva petrecere de pe TPU.

PS: curand ramane fara bautura, rog adminii sa sponsorizeze.

| alexgogo explică:

... mai ales ca, cifrele au fost deja depasite, intr-un timp record.

Vreau sa vad pana in 2011 patru milioane de raspunsuri.

Pana atunci, noi bem si ne veselim la petrecerea asta laughing

| alexgogo explică:

Vad ca s-a spart deja petrecerea asta...

| g3orgiana16 a răspuns:

Cea mai tare petrecere sfarsitului de an 2010

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Party love struck

| cameleon_7755 a răspuns:

Ma primiti si pe mine?big grin Eu voi aduce mancarica facuta ca la mama acasahee hee Strica o bruneta?batting eyelashes

| XoXoChiqy a răspuns:

Da si eu Noname si eu si hai sa dansam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine mai e loc? tongue

| Deyutzaa a răspuns:

Salut despre ce petrecere vorbenesti tu?

| nikoXpetrut a răspuns:

Go