| DorelSudoru a întrebat:

Care sunt useri vostri faforiti?(in functie de raspunsuri intrebari di fr cum credeti ca gandesc)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@jessyka, arthur, bacemi, mariana

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Interesanta intrebare, NoName cea cu poza care are mainile bagate in cap si parul ciufulit, eu m-am inteles de minune cu ea

| Silvia a răspuns:

Samoila.

| Anileda a răspuns:

Pe toti ii respect!
Nu sunt eu in oarecare masura sa judec, sunt multi utilizatori care imi plac, dar ii pastrez pentru mine.

| Lililala a răspuns:

Mie una imi place -onutzu- este interesant si amuzant cum raspunde la intrebari si ce intreaba big grin

| ExtraSakadat a răspuns:

Legiuitoarea si NOname

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Parkour010
sincer dai raspunsuri interesante
◕‿◕

| ButterflyWings a răspuns:

BebeStrumf kiss Arthur, Jesyka, siwel, BUBULINA, jony, Sol, Noname, silvia, monyk, carmen si altii...

| CDelia a răspuns:

Arthur, Jessyka, harciog, Noname, April, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

toti utilizatorii TPU