| SkandallKamataru a întrebat:

De ce la unele intrebari sau raspunsuri, unor useri le apare "Anonim" la nume?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

LUserul nu si-a scris numele, iar sistemul ii da un nume format cu "Anonim" + o cifra aleatoare.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti alege sa postezi una sau mai multe intrebari, sub anonimat!

Citeste aicI, la intrebarea nr. 30
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| SkandallKamataru explică (pentru Violleta2022):

Nu se pot posta întrebări sau răspunsuri anonime.

| Violleta2022 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Ba da! Dovada sunt toti cei acre au postat sub anonimat.

Se pare ca nu ai citit ce scrie la intrebarea 30... in linkul postat de mine mai sus!
Mai citeste odata!

| SkandallKamataru explică (pentru Violleta2022):

Nu se pot posta întrebări sau răspunsuri anonime, asta scrie, vrei si screenshot?

| Violleta2022 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Da, se pare ca au schimbat continutul intrebarii, pentru ca, puteai alege sa postezi sub anonimat, in trecut.
Oricum, poti posta sub un nickname tot ce doresti, ca oricum nu te stie nimeni aici, atata vreme cat nu ti-ai dat datele personale si nici nu te intalnesti cu useri TPU online sau real.

| N0xEterniS a răspuns:

User'ul a fost sters sau user'ul a sters raspunsul/intrebarea si acum intrebarea/raspunsul apare ca anonim.