| anonim_4396 a întrebat:

Acum la mine ninge!
Vorbesc serios! laughing laughing
La voi cum este vremea?

Răspuns Câştigător
| Nectarinaaa a răspuns:

E o tornada cat toate zilele, deasupra e un curcubeu mare de tot si pe curcubeu se plimba bunica-mea. |Asa e la mine!

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

rolling on the floor) NU!
Încă stau bine cu capul. laughing)

| Biggiesan a răspuns:

Ninge cumva cu oameni de zăpadă cu morcovei în fund?

| anonim_4396 explică (pentru Biggiesan):

Da! laughing laughing

| suit?r a răspuns:

Um păi, in Sweetland norii sunt din vată de zahăr. Iar acum e innorat.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Plouă cu broaşte.
Pe curând!

| Crucified a răspuns:

E chiar naşpa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cică-s vreo 16 grade Celsius. Cerul e lipsit de nori şi din când în când adie puţin vântul. Aşa e când stai într-o zonă de câmpie. Tu probabil stai într-o peşteră cu termopane pe Ceahlău şi de aia ninge pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumoasa.

| LivingLouder a răspuns:

Acum sunt 11 grade si e foarte frig

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

La mine e ca in Alaska.

| punkbuster9988 a răspuns:

Uau ba credeam ca sunt singurul din Narnia care intra pe TPU.

| Fatarap a răspuns:

La mine e foarte frumos. Nori sunt de vata de zahar si uite un unicorn coboara pe curcubeu cu un pitic cu o oala de aur in brate.

| Musique a răspuns (pentru Fatarap):

De unde ziceai că ești? Mi-e poftă de nori. big grin

| anonim_4396 explică (pentru Fatarap):

Visezi? laughing

| Fatarap a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Apropo sunt din Narnia :X rolling on the floor

| suit?r a răspuns (pentru Fatarap):

Ești din Narnia? La fel ca userul Naruto.Cum e acolo?

| Fatarap a răspuns (pentru suit?r):

Foarte frumos totul e facut din zahar :X

| suit?r a răspuns (pentru Fatarap):

Eu cred ca ai băut ceva. Tu acum stai in Sweetland *facepalm*

| Fatarap a răspuns (pentru suit?r):

Nu numai la tine totul e vacut din zahar :3 tongue si in Narnia :3 laughing))

| suit?r a răspuns (pentru Fatarap):

Pff...Naruto sau Ani imi povesteau daca totul era făcut din zahăr (cred o.o)

| Fatarap a răspuns (pentru suit?r):

Te-au fraierit phbbbbt laughing crede-ma pe mine stiu ce zic :3 laughing

| suit?r a răspuns (pentru Fatarap):

Naruto? Pe mine? Nevăr no talking

| Fatarap a răspuns:

:3 stiu. E atat de frumos big grin

| Fatarap a răspuns:

Da :3 ieri am stat la o cafea cu o capsuna si cu un ieparas :X apoi ni sa alaturat un unicorn :X rolling on the floor

| Fatarap a răspuns:

Da :3 mai ales unicornii :3

| tisulyna1 a răspuns:

La mine ploua sad