| M4RK a întrebat:

Cum este vremea la voi? La mine ninge\dancing

32 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Soare cu dinti. sad

| Gabystelistu95 a răspuns:

La mine ploua cu galeata sad

kratos
| kratos a răspuns:

Senin si rece in capitala!

| M4RK explică:

@hugo sunt din Maramures-Baia mare
VIDEO - A sosit iarna! - Ninge abundent in intreg judetul Maramures
http://www.emaramures.ro/......-Maramures

| kh1ss a răspuns:

La mine ploua.

| daniDeeDee a răspuns:

Soare cu big grin

| gabitza05 a răspuns:

Cat de frumos:X la Bucuresti e senin si frig dupa cum a mai spus si kratos...la noi cand vine ninsoareabig grin

| hugo a răspuns:

La mine a plouat ieri, pana acum de dimineata....acum este vant...si extrem de frigsadDe unde esti?! Am inteles ca si in bistrita ninge(a nins)!

| hugo a răspuns:

Vai cat de frumos:X ce norocoasa estisadNu ne cazezi si pe noi la tine sa ne bucuram si noi de zapada?!tonguesi cand ninge la buc te cazam si noi!tongue

| adrianhasde a răspuns:

La mine e lapovita in momentul asta si sunt 3 grade.

| adrianhasde a răspuns:

La mine e lapovita in momentul asta si sunt 3 grade. Sunt din Hunedoara, se pare ca doar in vestul centru si nordul Romaniei au parte de ninsori. La noapte au anuntat 10 centimetri de zapada.

| covexrobu a răspuns:

In Mciuc a nins putin vreo 20 de minute dar acum s-a oprit dar mai cad cativa fulgi din cand in cand. Este cam rece afara dar nu este de speriat.

| Ellena a răspuns:

Cerul e innorat, e foarte foarte frigsadcred ca o sa ploua nici vorba de ninsoare.salutari din indepartatul buzauhappysi sa te bucuri de ninsoare

| LCD a răspuns:

Si in Resita a nins... dar eu nu vreaaau crying

| devilll a răspuns:

Eu is din baia mare si a nins de dim buna dar acum plouasad

| anachida a răspuns:

Salut!
La noi ninge! Valea Jiului! O zi buna tuturor!

| Aurelia a răspuns:

Innorat si ud pe-afara!

| BiiBiis a răspuns:

Sunt 8 grade aici la Buc. frig rau sad

| putzulica a răspuns:

La buftea nu a mai nins de mult de 2 ani nu s-a mai asezat zapada in tot bucurestu.sad

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Aici, in Cluj, este foarte aiurea.
Dimineata cand m-am trezit ningea, mai tarziu a plouat putin, acum mai cad cativa fulgi. Dar este foarte frig si bate vantul sad.
Tu in ce oras stai, @vampire_effect?

| Lumy a răspuns:

Iarba straluceste... soarele e verdelaughing

| andrei09lucian a răspuns:

Mai devreme ploua in Bucuresti!

| Alina_5575 a răspuns:

E extrem de frig si bate vantul... iar ieri a plouat

| b3bita a răspuns:

Si ploua, ploua, ploua peste inima mea laughing

ploua incontinuu de cateva zile... nu mai suport...
azi a fost si cu ghiata... si vant... pfff

| bruneta_9895 a răspuns:

La mine este foarte frig si ploua nu inca ningelaughingdar astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu acolo la tine la zapada!crying
La mine e frig, bate vantul...preferam o ploaie zdravana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninge si aici.sadMures.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninge?! Ce tare! Locuiesti prin nord p'acolo nu?
La mine e frig, geru'lu'noe, ba ploua, ba nu ploua, soarele icearca sa iasa din inchisoarea frigului, dar a ramas tot acolo si tremura si el de frig.
Ce bine e de tine! Te dai cu sania inca din octombrie. ca sa inteleg ca acolo in Maramures s-a deschis sezonul de iarna. oricum super tare zapada.
Sper sa nu ploua week-end'ul asta ca sunt zilele orasului la noi. si nu ar fi prima oara cand se anuleaza...

Oricum. Distrati-va de zapada!

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cind am ajuns la sirvici am gasit o pojgita de gheata pe birou si de pe monitor atirnau tzurtzuri laughing rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura care s-a bucurat de ninsoarea de dimineata a fost catelusa mea. Eu am vrut sa raman acasa. Constiinta ...nu si nu. Asa ca, Ana lui Manole a ajuns la serviciu.