| BiancaDenisa a întrebat:

La voi cum e vremea? La mine ninge de azi-dimineata fara oprire(sunt din Timisoara). Voi de unde sunteti si cum e cu zapada pe acolo?

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

La mine, in Oradea, nu a fost zapada iarna asta! cred ca astazi a nins a 3-a oara si bineinteles zapada ca de obicei nu rezista mai mult de o zi, afara erau -12 grade cand am fost la magazin dupa tigari si batea vantul groaznic de tare! asa e si acum! poate ca putin mai frig big grin

| Holocaust a răspuns:

Sunt de unde sunt, între sud-şi est.La mine ninge de două zile încontinuu şi bate vântul.Ieri n-am fost la liceu, şi am auzit că se scurtează şi programul. I f'ucking love snow!

| pcris a răspuns:

Ninge, zapada mare cam 30cm, gerul de -20C sa mai micsorat.
Bucuresti

| TeodoraCucerzan a răspuns:

Sunt din Alba Iulia si la noi este zapada, a nins azi toata ziua! Sunt vreo -11 grade C!big grin

| Solange97 a răspuns:

La mine ninge de ieri si acum tot continua cam de 25 cm zapada e. Sunt in Arad.