| Freshtoxick a întrebat:

as dori si eu sa-mi spuneti cate nume de bloguri amuzante, haioase, comice tot ce tine de umor si caterinca si daca e posibil sa atasati si un link.mersibig grin

4 răspunsuri:
| r3cky a răspuns:

Cauta pe google "prietenas". Nu ma astepta totul mura-n gura.

| Freshtoxick explică (pentru r3cky):

Nu cred ca imi esti asa de folositor in materie de critic.in loc sa-ti fi folosit inteligenta in a reproduce asa argument, mai bine aveai amabilitatea sa-mi dai o informatie

| r3cky a răspuns (pentru Freshtoxick):

Pont mai bun ca al meu nu ai sa primesti de la nimeni, crede-ma!

| Freshtoxick explică (pentru r3cky):

Inseamna cu un astfel de pont prezenta ta pe aici e cam degeaba.