ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a întrebat:

Ce parere aveti despre utilizatorii care bombardeaza site-ul cu sute de intrebari, dar au foarte putine raspunsuri? Argumentati. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt curiosi, perversi mici gen:"daca am facut sex anal mai sunt virgina?" care asteapta raspunsuri salivand, oricum poti sa-ti dai seama cand saliva atinge pamantul in functie de numarul raspunsurilor.
Avem, aveam...sufletu' meu, am plans aseara cand ti-ai sters cont sad postatori cu povestiri din baracile de la job, ca poet si critic literar al inscriptiilor de pe pachetele de tigari tongue, ma gandesc ca povestitorul incearca sa ne spuna cu ce viteza trebuie sa lenevesti la locul de munca. thinking
Imi mai plac cei ce se funditeaza singuri, un fel de hoti ce vor profit cu un efort minim si de aceea gasesti sute de intrebari fara sens.
Apoi la sfarsit, dar nu in cele din urma, mai sunt coatele ce s-au mutat de pe gard pe tastatura calculatorului.

18 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Unii vor doar sa fie ajutati! Sunt adesea utilizatori care posteaza anumite intrebari si nici macar nu le citesc raspunsurile sau cel putin asta pare! Nu mi se pare corect din partea lor! Nici eu nu am timp sa stau mereu pe net(TPU- ) pentru ca sunt si la scoala si a fost si perioada cu tezele, sf de an dar in vacante intru mereu!

| Roby67 a răspuns:

Nu exista padure fara uscaciuni.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 explică:

Pe bune! Ma seaca intrebarile astea, sute, cu "ce parere aveti despre...". Si aici urmeaza orice de la prezervative roz la incalzirea globala.
Eu vad TPU ca pe un loc unde mai si ajuti, nu pui sute de intrebari stupide al caror raspuns, pana la urma, nu te ajuta cu nimic.
P. S. Ok, dau si fundita daca vreti, na!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 explică:

@solly: probabil, pentru ca cineva, la betie, a considerat ca mai dau si raspunsuri utile.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 explică:

@claudiu: Vrei, totusi, sa detaliezi? Si, poate o faci DUPA ce citesti cu atentie intrebarea. Hai, curaj, ca nu-i asa de lunga.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 explică:

@claudiu: cum ziceam: citeste intrebarea. Eventual, uita-te si la ce categorie a fost pusa.
Eu nu ma refeream la numarul de raspunsuri PRIMITE la sutele de intrebari pe care unii le pun, ci la faptul ca sunt (multi) utilizatori carora nici prin cap nu le trece sa raspunda si ei, dupa puteri, la intrebarile ALTORA.
Dar, probabil ca, citindu-le pe diagonala, nu inteleg nici ei despre ce-i vorba.

| Razvan a răspuns:

Probabil ca functia de cautare e moarta si ingropataraised eyebrows
Cred ca am vazut intrebari puse de sute de ori.Si apoi ne intreaba crizati de ce nu le raspundem la intrebari? Pai mai coane Canuta daca tie iti pica mouse-ul sa scrii 2-3 cuvinte din intrebare colo sus in dreapta la cautare ce sa iti facem noi?happy
Comoditatea astawaiting

| hominid dreak a răspuns:

Probabil se gandesc cum sa-i incite pe ceilalti, sau sunt asa de infantili in lumea asta incat tot timpul au intrebari.

| madalicious a răspuns:

Mi se pare o prostie din partea lor sa puna o gramada de intrebari aiurea. straight face Prin asta ma refer la ionica2010, pune mii de intebari dar nu am vazut nicicun raspuns de al ei, e acest site. Doar intrebari.

| Ana213 a răspuns:

,, Cine e fara de pacat sa arunce primul piatra"

| Ana213 a răspuns:

Pai cum spuneam cine se crede perfect pune intrebarea? (btw tocmai ai pus o intrebare, care nu prea isi are rostul in sensul ca sunt inca cateva zeci pe tema asta)
Cred ca chiar au nevoie de raspunsuri cei care pun intrebarile, poate nu au curaj sa puna intrebari atat de banale sau de intime in viata reala si atunci o fac aici. Eu cred ca e loc pentru toti aici sa puna cate intrebari vor chiar daca multe dintre ele sunt prea grele si aici ma refer de ex la o intrebare de genul asta :,, de unde imi pot cumpara blugi levis marimea x culoare x din Otopeni", logic ca o astfel de intrebare va avea foarte putine raspunsuri sau chiar deloc.

big grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

1.Sunt mai mult ca sigură că mai au cel puţin un cont(precum si cei care au mii de răspunsuri si nicio intrebare)
2.Nu se pricep deloc la sfaturi
3.Au multe, multe probleme
4.Se plictisesc
etc, etc oh go on

| Luori a răspuns:

Au nevoie de ajutor si nu vad in acest site posibilitatea de a-si pierde timpul prea mult.

Odata ce stai mai mult pe el, ii prinzi "gustul" si asa vei fi din ce in ce mai activ.

Răspuns utilizator avertizat
| MaimoSH a răspuns:

Nu te supara dar cum esti Expert TPU?

| Kitty a răspuns:

Majoritatea stiu doar sa puna intrebari si nu stiu sa dea raspunsuri ideale(sau nu vor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Am observat acest lucru si imi este indiferent. Multumesc(ca mi-ai citit raspunsul).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ardnaxur1961, ma injuri? Tu stii cate intrebari am in cap si nu numai, ca uneori si in picioare simt o apasare?
Eu am inceput deja sa trec la intrebari comerciale, multe si laxe, ca sa devin un fel de H.Montana a tup-ului! tongue De-aia pun si ei mai multe intrebari!
Vedeta ma fac!
Am si argumentat, vezi?batting eyelashes