| Biggiesan a întrebat:

Ce părere aveți despre cei care dau foarte multe raspunsuri pe site dar care n-au întrebări mai deloc? Ce fel de caracter credeți că au ei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om care are raspunsuri la propriile intrebari e normal sa nu le mai afiseze si sa se ocupe de problemele altora.Caracterul nu are treaba aici, oricum este puternic si echilibrat din moment ce nu-si afiseaza problemele la care singur gaseste cate un raspuns.

| Biggiesan explică (pentru anonim_4396):

Credeți că răspunsurile ne luminează mai mult decât întrebările?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că sunt oameni care chiar au nevoie de răspunsuri utile și inteligente pentru propriile întrebări, deci ce să caute pe TPU cu ele?