| RosaliaOriginala a întrebat:

Dupa ce am urmarit utilizatorii acestui site minunat, am constatat ca Jassmina/Violetta ofera cele mai utile si inteligente raspunsuri, ce parere aveti despre asta?

23 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că ești la fel de lipsit de intelegență ca ea.

| Mar1cika a răspuns (pentru sadrian46):

CEL MAI INTELIGEMNT OM
te pup
kiss love

| mihai69 a răspuns:

Părerea mea despre o persoană care nu numai că răspunde aiurea în 90% din cazuri, dar mai și jignește grosolan utilizatorii (în special copiii), care în loc să discute cu ceilalți despre erorile comise asupra cărora i se atrage atenția preferă să blocheze respectivii utilizatori, care își schimbă periodic numele de utilizator în speranța că i se pierde urma... : doar un cuvânt o descrie perfect: jalnică.

| Wr3nch a răspuns:

3/10 frumoasa momeala dar ai gresit publicul laughing

| Holiday a răspuns:

Jassmina asta e idolul analfabetilor functional de pe aici.

| anonimuIl a răspuns (pentru Holiday):

Nu e idolul analfabeților funcționali.

| anonimuIl a răspuns (pentru Holiday):

Jassmina/Violeta e o doamnă.

| Holiday a răspuns (pentru anonimuIl):

Se stie ca jandarmii nu sunt in general prea inteligenti, nici nu au nevoie de altfel. Deci faptul ca ai fost acolo, nu e un plus pentru tine. Cum spuneam, imbecila aia, e idolul celor cu creierul atrofiat.

| Holiday a răspuns (pentru anonimuIl):

"dacă eu spun de Jassmina/Violeta că e o doamnă să fi sigur că așa este."

Cum spuneam, doar o baba nebuna, idolul imbecililor.

| anonimuIl a răspuns (pentru Holiday):

O să te blochez să dispari din peisaj.

| Bazzed a răspuns (pentru anonimuIl):

Ce copil frustrat, de când a devenit virgin insulta?))

| anonimuIl a răspuns:

Este o doamnă Jassmina/Violeta.

| Holiday a răspuns (pentru anonimuIl):

Da fapt e o baba nebuna.hee hee

| anonimuIl a răspuns:

Să nu o mai jigniți pe Jassmina/Violetta că e o doamnă.

| mihai69 a răspuns (pentru anonimuIl):

Evident că e o doamnă, că e femeie.
Dar asta nu înseamnă că e musai și o "Lady".

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Ca esti prost laughing!

| Danny28 a răspuns:

Hai că inteligente dacă e. Dă cele mai eronate și tâmpite răspunsuri, rareori dă un răspuns ok. În majoritatea timpului jignește utilizatorii care nu sunt de acord cu ideile ei comuniste.

| FredericChopin a răspuns (pentru Danny28):

Cine ma? Jassmina? Deci dacă și ea are idei "comuniste" ori ai bout tu ceva ori ești vreun nebun din 2 una

| Danny28 a răspuns (pentru FredericChopin):

Eu n-am băut nimic. Jassmina e o nebună de vreo 60 de ani frustrată pe generația tânără.

| FredericChopin a răspuns (pentru Danny28):

O fi asa o fi având și 60 de ani dar era un film din astea cu un chinez bătrân care spunea asa ceva de genul nu iești tânăr dar anii ți aduc înțelepciune

| FredericChopin a răspuns:

Nicio părere știe mai multe ca cu SINGURANTA are peste 30 de ani și de e e "trecuta prin viata"

| Bazzed a răspuns:

1 out of 10. Wouldn't recommend

| Mar1cika a răspuns:

Legit te cheama NANEalien si spui ca Jassmina/Violetta au raspunsuri bune.
imi pare rau sa zic dar nu o sa ai succes in viata