| calutuuuu a întrebat:

Cum pot sa strang 12 milioane repede? Vreau sa imi cumpar un TELEFON foarte tare! Scuzati categoria! (fara jigniri va rog)

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Ia-ti un job part-time,fa niste servicii veciniilor pe bani, pastreaza-ti alocatia, mai cere-le parintilor cate 10 lei in fiecare saptamana sau luna, scoate-ti la licitatie lucrurile vechi.

7 răspunsuri:
| SaintJimmy a răspuns:

Speli toalete la McDonald's

| AnneMarri a răspuns:

I-aţi un job pe traseu.

| Meluma a răspuns:

Daca afli si nu e nimic legat de o masina a timpului, jefuirea unei banci sau mersul pe centura, sa ma anunti si pe mine.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Cauta prin gunoi si lumea o sa se induiosezewinking

| calutuuuu explică:

Ramona a gasit o mie de posibilitati. Oricum nu am nevoie de 12 milione pentru un telefon. O prietena de-a mea m-a rugat sa postez intrebarea. oricum am dat FUNDA si vot folositor si amuzant la toti!

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Centura e accesibila, trust me!

| alice_8629 a răspuns:

Iei niste carpe si le legi de picior, te imbraci ca un om al strazii si incepi:-Da-mi si mie trei lei, ca daca nu ma chis in capu tau de bou ce esti!