| violetta38pou a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon pana in trei milioane. Am 11 ani si trebuie sa strang banii pana pe data de 13 iunie.Am deja 117 lei, ma mai ajuta parintii cu 150 lei, dar vreau sa-i strang mai repede. Ce pot face?

Ofer FUNDA!
Vreau raspunsuri cat de repede posibil.

2 răspunsuri:
| nigearares a răspuns:

Pai poarta-te frumos cu iei poate iti dau mai multi bani la ani tai nu prea ai ce face sa fii cuminte si o sa iti daie ei bani
happy

| kelo0oWy a răspuns:

Poate mai strangi bani de la bunicii tai..rude ceva. incearca sa pastrezi banii care ti-i dau parintii pentru la scoala..sa consumi cat mai putini!