| KranT a întrebat:

As vrea sa cumpar un laptop Acer cu procesor Intel i5 2.6 GHz HDD 750 GB memorie de 4gb si placa video (dedicata) nVIDIA geforce de 2gb la 24 de milioane. Vreau sa stiu daca laptop-ul asta se strica repede si daca este bun pentru jocuri (de exemplu League of Legends). Ma scuzati daca am gresit categoria

Răspuns Câştigător
| Sandrailii a răspuns:

E foarte bun, procesorul e printre cele mai noi, HDD e destul pentru orice, si la configuratia procesorului presupun ca ai DD3, si mai ales placa video, cu siguranta n-o sa ai probleme.

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Normal ca nu se strica rpd...si este foarte bun.o sa-ti mearga cam orice joc pe el

Răspuns utilizator avertizat