| DarkFlash081 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Am 7 milioane si vreau sa imi cumpar un telefon nou.

4 răspunsuri:
| eduard1 a răspuns:

Sony -arată bine, e bine făcut, raport calitate / preţ bun, calitate audio, audio player excelent inclus. Satisfacţie garantată în primul rând pentru cei care îl folosesc pentru muzică.
HTC -arată bine, construcţie atentă, solidă, cu materiale de calitate, foarte bine finisat. O plăcere să îl ţii în mână.

| CMagda02 a răspuns:

Iphone 5,6 sau Samsung galaxy 5, 4

| OnuOnulică a răspuns (pentru CMagda02):

Esti sigura? laughing cu 7 milioane iti cumperi S5, S4, iPhone 5, 6?
Fii serioasa laughing

Ca sa iti raspund eu iti recomand LG G2 Mini are tot ce vrei la pretul de 7 milioane si putin happy