| antologie a întrebat:

Salut daca ati avea un baiat si o fata ce nume iati pune, obtional e sa spuneti si de ce! Doar de disstractie!

14 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Daca ar fi fata ar fi Nicole sau Jasmine iar baiat ar fi... Kostin sau Alex.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Baiat: Marioara.
Fata: Ionel.

| zurick a răspuns:

Daca ar fi fata i-as pune Delia sau Amalie(ca sa o stig Amely), iar daca ar fi baiat Victor

| єχcєєℓ a răspuns:

Mereu mi-a plăcut numele Andrei.Chiar aș vrea să am un băiat Andrei.
Dacă aș avea o fetiță mi-ar plăcea să o cheme Ionela.
Sau să am și o fată și un băiat.
Andrei și Ionela.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Invata sa scrii eu am Andrei si ana

| Ashadow a răspuns:

Baiat- Axinte
Fata- Piranda
Citez : "doar de disstractie!" inchei citatul

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Dacaar fi baiat ia-s pune joker junior iar la fata jokerita junior ca sa-mi mosteneasca numele laughing

| Jakoban a răspuns:

Daca Chiedy ar avea un baiat si o fata
lear pune numele.
Micul Chiedy.
Mica Chiedyca.
Sa fie si e AWESOME la fel ca si Puiul Chiedy.

| AwaZoh98 a răspuns:

Imi plac toate numele de baieti si de fete, ceea ce imi este cam greu de ales. Sincer, nu m-am gandit pana acum! laughing Ar fi unele mai speciale, dar prefer sa le tin pentru mine! big grin

| antologie explică (pentru AwaZoh98):

Nu trebuie neaparat sa le pastrezi pentru tine

| Firetears a răspuns:

Fata - Maria
Baiat - Ion
De ce?
Lipsa de inspitatie...

| Georg13 a răspuns:

Fata-Adela Maria
Baiat-Andrei, Darius...