| BlitzLikeXd a întrebat:

Daca ati avea copii o fata sau baiat ce nume le-ati pune?

21 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai am deja 2 ingerasi love struck
Alina-Diana si Adrian-Catalin love struck
O zi bunahappy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca e fată:Flavia, Emilia, Carmen, Cleopatra, Ingrid, Ioana, Kendra, Cassandra, Camelia, Cristina, Corina, Claudia, Diana, Dana, Ema, Florina, Florentina, Magdalena, Sandra, Anca, Cerasela, Alexandra, Ionela, Mariana, Mihaela, Sabrina. Izabella. Daca e băiat: Raul, Robert, Doru, Cosmin, Cristian, Daniel, Radu, Dragoș, Claudiu, Laurentiu, Vlad, Horatiu, Marius, Adrian, Stefan.

| AFR81 a răspuns:

La baiat i-as pune Adrian, la fata Adriana.

| T0T a răspuns:

Pe fată aș numi-o Ana. Pe băiat aș lăsa-o pe mama lui să-i pună nume.

| RainmakerX a răspuns:

Fata: Andreea, Ana, Valentine/Valentina, Alice

Baiatbig grinan/Daniel sau la alegerea mamei ^_^ (Fara nume common gen Ion, Gheorghe oricum...)

| KillMePlease a răspuns:

fată- Vanessa, Anca, Lorena, Mădălina, Lavinia, Cristiana, Carla, sau Karina (habar nu am, unul din astea)
băiat- Cosmin, Sergiu, Matei, Daniel, Răzvan, Claudiu, Adrian, Lucian, Darius sau Octavian (din nou, habar nu am, unul din astea...)

| KamaSutra a răspuns:

Pai baiat: Ricky, Razvan, Horatiu...nu stiubig grin
Si fata: Rebeca, Jessica, Roxana.

| raMLesS a răspuns:

Daca e fata: - Marcela, Maria, Vasilica, Zbânguleasa laughing)
Daca e baiat: Marcel, Vasile, Doru laughing.

| Mayar a răspuns:

Fata :
Casiana - inseamna eleganta, persoana de rang nobil
Valentina - iubire, delicatete
Nicoleta - femininul de la Sfantul Nicolae, deci un nume binecuvantat, care totodata inseamna si victorie.
Dar...sa fiu sincera, Casiana imi place cel mai mult.

La baieti,nu ma pot decide intre Anton, care inseamna nepretuit, demn de lauda si totodata numele unui sfant si Patrik, de asemenea nume de sfant, sfant al norocului, csre inseamna nobil, aristocrat.

| Sociopat a răspuns:

Fata - Ioana
Baiat - Oliver

| Deaad a răspuns:

David si Melissa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata: Delia,Casiana,Claudia,Raluca, Flavia
Baiat:Robert, Rares, Claudiu, Damian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat - Dantellion, Sebastian

Gata - Lissana, Lorena, Elsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat: Ioan, Ion, Gheorghe, Vlad, Adrian, Robert sau Liviu.
Fata: Adina, Anca, Simona, Jasmina, Jessica, Alexandra.

| dragodana a răspuns:

Salut! Baiat-Andrei Christian.Andrei-pentru ca este patronul spiritual al Romaniei, Christian-pentru ca imi place.
Fata-Karen Lilia. Karen-pentru ca imi place, Lilia-am vazut pe undeva ca asa o chema pe o grecoaica si eu am mostenire greceasca.

| ubox7007 a răspuns:

Baiat: Achim; Nicodim; Dumitru; Vlad; Mihail; Gavril; Ion
Fata: Numele mamei (adica sotiei mele, pe care nu o am deocamdata)

| Rainmaker a răspuns:

Salut!
In primul rand m-as gandi la nume care sa nu-i dea posibilitatea copilului meu, atunci cand colegii vor face misto de el, sa ma injure.Sunt o multime de nume frumoase.As prefera sa nu-i pun un nume de import, ci unul simplu si frumos, cu rezonanta.M-as urca pe un munte si as striga mai multe nume.La cel care imi va raspunde "ecoul", m-as gandi foarte mult.Nu-i o alegere usoara.Pentru inceput, la baiat m-as gandi la "Andrei"(il consider un sfant mai de la oras, iar la fata m-as gandi din acelasi motiv, la Andreea.

| Brainstorming a răspuns:

Fată: Ania
Băiat: David-Ioan

| TuSiEuNeVomBeepMereu a răspuns:

-Pe mine ma cheama Robert
-Pe mine ma cheama Ana-Maria! happy
-Super, prenumele meu este Andrei
-Al meu este Andreea, ce coincidenta!
-Da, ai mei au vrut sa-mi puna prenumele Cosmin prima oara dar s-au razgandit happy
-Oh, pai si la mine trebuie sa fie Alina, dar si ai mei s-au razgandithee hee
-Frumos, ce spui mergem la un suc big grin?
-Dua, de ce nu :3
winking

| Didyyyyyy a răspuns:

Baiat = Adrian Aurelian, Florin Cristian, George Ionut, Horia Florian, Alex Ionut,
fata = Alina Maria, Diana Florentina, Isabela Maria, Antonia Maria, Anca Mihaela, Ioana Ariana

| Didyyyyyy a răspuns:

Baiat = Adrian Aurelian, Florin Cristian, George Ionut, Horia Florian, Alex Ionut,
fata = Alina Maria, Diana Florentina, Isabela Maria, Antonia Maria, Anca Mihaela, Ioana Ariana, Cristina Denisa, Andreea Georgiana