| TiberiuFasole a întrebat:

Salut, ieri a venit My Bunica la mine, in parc. Nu am loc sa o tin.
Am castel de 9 etaje si sunt singur la parinti, bine, aveam un ta-ma( si tata si mama), dar a murit in minisecundahomotarelunga asta. Deci, am loc sa o tin la cinema?

Răspuns Câştigător
| Vlach a răspuns:

Nu cred, s-ar putea sa explodeze castelul

3 răspunsuri:
| ItzKimuraTPU a răspuns:

In primul rand nu inteleg la ce te referi.Sterge intrebarea si reformurealazo. Daca e ceva cu sckepsis as zice ca nu ai loc ca e nea tataie in cinema.

| TiberiuFasole explică (pentru ItzKimuraTPU):

Cand o sa fie funda, o sa vezi la ce ma referi, crede-ma, e o intrebare care are raspuns.

| ItzKimuraTPU a răspuns:

Tine-o acasa.La cinema s-ar putea sa se tina Avatar deci nu o sa mai fie loc rolling on the floor