| Mirel4412 a întrebat:

Salut. Stie cineva cum e apa? Am avut odata tentatia sa gust, dar nu am putut. Toti prietenii mei mi-au recomandat-o, ca nu are gust ca nu are miros, da nu pot. Daca voi beti apa, sa mi spuneti daca merita sa incerc sau nu.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Pentru dependentii de cola si alte petarde, bineinteles, apa este o specie ultra-rara. Cunosc persoane a caror dieta este compusa din cola de dimineata si pana seara, eventual nitica apa minerala, dar daca nu-i dulce, e degeaba.
Fun fact: moldovenii de peste Prut denumesc sucurile doar "apa/apa dulce". Daca mergi in R.M. si ceri o apa, mai mult ca sigur ti se va da suc.

3 răspunsuri:
| Mirel4412 explică (pentru LPCTSTR):

Am si eu un vecin care bea 2 sticle de adria cola pe zi laughing

| IngerasulMicut a răspuns:

Zoaia din bălți e mai bună. Mai ales pentru față.

| al0o0o0 a răspuns:

Ca tuica, dar mai lame