| JohnBmR a întrebat:

Ce miros si gust are sperma?
Dau funda

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi, cand ti-o poti gusta singur?!

| Antton a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu am gustato este foarte bună dar cum o înghit e foarte lipicioasă mă ajutați vă rog?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Antton):

Pai continua si descoperi tu o inghiti, daca tot iti place. Pofta buna!

| Antton a răspuns (pentru Violleta2022):

Ok ms revin după ce am gustato a 2-a oară

| Violleta2022 a răspuns (pentru Antton):

Chiar nu trebuie sa mai revii deloc, ca nu interseaza pe nimeni acest lucru.

| sierra1 a răspuns:

Răspunsul ți-e la vreo două palme sub nas

| corbulalbrosu a răspuns:

Problema care te framanta poate fi rezolvata foarte rapid si in modul cel mai simplu posibil. Iti iei plua la palme pana scuipa si pe urma mirosi si gustii produsul rezultat. Spor la munca. Succes!

| Frank51 a răspuns:

Conform wikipedia: Sperma are în mod normal un gust sărat deoarece conține multe substanțe organice preluate din hrana absorbită de organism, cum ar fi săruri și acizi organici, ce dau spermei un gust mai mult sau mai puțin sărat.

| aumih16 a răspuns:

Sarata! da! dulce daca pui pe penis niste frisca! da! face penisul mai dulce! decat iute! sarat! oricum si mirosul penisului e deosebit! laughing

| ciocanelul69 a răspuns (pentru aumih16):

Simulare de atac cerebral.

| aumih16 a răspuns (pentru ciocanelul69):

Am zis-o spus in gluma asa!

| ciocanelul69 a răspuns:

Ba johnule ce ai frate? Ma dezamagesti.

| Antton a răspuns:

Eu mi-am gustato are gust bun între sărat și dulce dar ți se lipește între dinți sau pe dinți și pe limba la miros are miros bun?

| NhanduChromatus a răspuns:

Are gust de telemea