| StruțulSuprem a întrebat:

Am o problemă mare. De la o vreme PC-ul meu era încet și Windows-ul se bloca mereu. Așa că i-am instalat un SSD, i-am pus mai multe plăcuțe de ram etc. Am făcut setările pentru functionare mai rapidă. Doar că după upgrade, PC zboară, la fel și Windows-ul ( folosesc Vista).
Azi de dimineață, am deschis fereastra și când nu eram atent PC-ul și-a luat zborul pe geam.
Ce mă fac acum fără PC? :-(

1 răspuns:
| IonutCG90 a răspuns:

Salut. Norocul tău că TPU suportă și aplicația pentru mobil ca să poți să postezi asemenea întrebări umanitare. @);---