| coolrares a întrebat:

Am sa va intrab ceva dar sa nu radeti.Se poate sa fi fost somnambul? Serios se poate? Adica noaptea trecuta am dormit doar cu fratele meu mai mare(mama era de servici), pe la ora 12 noaptea fratele meu era la calculator si eu dormeam foarte bine. Dintr-o- data eu ma ridicasem si m-am dus la baie.Fratele meu a crezut ca am nevoie sa fac....eu am iesit din baie si i-am da-t fratelui meu hartia igienica...(nu radeti).Eu i-am spus ca i-am adus hartia igienica pentru ca avea nevoie.Dar fratele meu a spus ca nu avea nev. Dupa care m-am dus in pat cu ochii inchisi si am dormit din nou. Dimineata urmatoare (6-aprilie-2013) el mi-a povestit totul.Eu am crezut ca el a visat dar el a spus ca nu a visat.Deci se poate sa fi fost somnambul? Si daca da de ce?

6 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Frate,nu stiu ce ai facut dar e prea tare laughing mereu ma amuza cazurile de genu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate. Dar nu înteleg de ce ai pus la categoria T/A? waiting

| Iubareata22 a răspuns:

Da, se poate. De obicei din cauza da anumita persoana (aici, tu) a mancat prea multe dulciuri. Sau... nu stiu, cred ca... ai avut un vis in care chiar mergeai la baie, visul ti-a placut si, ai facut asta in realitate.

Funda?

| coolrares explică (pentru Iubareata22):

Nu am mancat dulciuri inainte si visul cred ca mi la-si aminti.

| Smile2BHappy a răspuns:

Eu, in somn, am vorbit cu plantele si am cautat chestii pe tavan. Nu ar trebui sa te mire ca esti somnambul. Motiv nu pot sa iti dau. Mie mi se intampla o data la 2-3 ani.

| Scorbut a răspuns:

La fel face și fratello meu. Într-o noapte îmi zicea să dau muzica mai încet că aude bunica, eu de fapt moțăiam, nu știu ce muzică auzea el. laughing Sau altădată s-a dus în bucătărie cică să bea niște apă dar a venit înapoi în cameră cu o pungă de făină. Într-o seară am dormit la o prietenă, de fapt doar ea dormea, și la un momentdat o văd că se ridică din pat, ia boxele de la sistem și încearcă să plece cu ele. Eu tot îi ziceam "lasă-le jos", da ea "nu, că i le duc mamei" laughing