| AndreiRadu00 a întrebat:

Care stie niste bancuri amuzante ca am cam ramas fara care imi zice cel mai amuzant banc ii dau funda nu conteaza cu sau fara prostii ms va pwp

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

La un concurs Miss Univers. se prezinta prima fata intr-o rochie de seara, tot frumos, toata lumea aplauda. Vine a doua fata in bikini, la fel toata aplauda, a treia fata in bikini dar nu are sutien, toata lumea aplauda, ovationeaza, urmeaza a patra fata... ea vine complet dezbracata.
nimeni nu aplauda, iar prezentatorul nelamurit intreaba, la prima a-ti aplaudat la a doua la fel si la a treia dar la a patra de ce nu a-ti aplaudat intreband catre juriu la care unul face, incearca tu sa aplauzi cu o singura mana. big grin

| єχcєєℓ a răspuns (pentru TheRealDaniel):

Aia fac ce cred eu? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheRealDaniel):

rolling on the floor)tare

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. sefu extraterestrilor: au primit pamantenii mesaju nostru?
si se aude o voce: da, dar ei il numesc dubstep

2.profesoru: strula, ce inseamna dezamagirea pentru tine?
strula: sa vad o fata singura noaptea pe strada, sa apara un autobuz si ea sa plece.
profesoru: vasile, ce inseamna dezamagirea pentru tine?
vasile: sa vad un baiat singur noaptea pe strada, sa apara un autobuz si el sa plece.
profesoru: bula, ce inseamna dezamagirea pentru tine?
bula: sa merg singur pe strada noaptea, sa-l vad in spate pe vasile si in fata niciun autobuz

3.se spune ca o data pe an, un barbos malefic si infiorator pe nume Tron vine la un restaurant. seful restaurantului de acolo refuza sa plece, ca toti ceilalti pentru ca spune ca il are mostenire de la parinti, etc si nu pleaca. peste 5 min vine un barbos in magazinu lui si ala zice: ma, asta o fi Tron, hai sa ma port frumos cu el...
barbosu: o bere! acum!----- inca una -----inca una -------inca una ------inca una -------inca una...
Dupa mai multe beri:
barbosu: treci si suge-mi-a! ----- mai repede ---- mai repede ---- mai repede ---- mai repede ---- mai repede ---- mai repede
sefu restaurantului: dar dc ne grabim?!
barbosu: Pai n-ai auzit?! azi trebuie sa vina Tron!

rolling on the floor mda, cam atatea stiu big grin nu le-am luat de niciunde tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Bulă, vrei să spui că nu te-a ajutat tatăl tău la rezolvarea problemei?
- Nu m-a ajutat.
- Dă-ţi cuvântul.
- Mi-l dau. Nu m-a ajutat, a rezolvat-o singur.

Bulă zice unui coleg:
- Trebuie să-i spun bunicii să se ducă la şcoală, la adunarea cu părinţii.
- De ce nu-i spui mamei?
- Fiindcă bunica e aproape surdă.

| AndreiRadu00 explică:

Mai astept inca nij raspunsuri dar pana acum care credeti ca e mai bun primul sau al doilea nu sunt lamurit

| Adrian13nbn a răspuns:

Merge un om cu masina pe autostrada... Deodata vede o blonda facand autostopul cu o canistra de benzina in mana.,,-Hei, te duc undeva?''intreaba soferul.,,-Ok!''raspunse blonda.,,-Dar pentru ce ai nevoie de canistra daca mergi pe jos?'',,-Hehe, lasa ca va stiu eu pe voi, cum ajungem in padure...gata se termina benzina!'' Funda? big grin

| JohnnyBoy84 a răspuns:

Două blonde:
- Ai auzit că în București, un om e călcat de mașină la fiecare jumătate de oră?
- Vai, dar ce-or avea cu bietul om?

http://www.bancuri.ru/accidente-in-bucuresti/