| elenajenica a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca exista zane? Pun funda :*

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Da. Sunt peste tot. O data pe an se face chiar si un balci in cinstea lor. " oamenii se simt bine, copii se dau in "tiribombe" si in "parasute", fetele "e multe rebuturi" pentru ca "e cam tinute acasa" si unii spun ca "am venit aicisa ca, voiam sa aflam aicisa, ce se petrece aicisa, ca e prima oara cand am venit aicisa, la targu asta aicisa, totusi e frumos". O incercat omul sa le "revegoreze" pe zane, dar neah, erau lesinate de la caldura, stii tu "sunt berea aia calda, sunt sucu’ cald, toate sunt calde".

Concluzie: Zanele sunt pe cale de disparitie, din cauza caldurii.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu cunosc una. day dreaming

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Exista Mos Craciun? loser

| GeaniHincu a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru GeaniHincu):

Pai acesta este si raspunsul la intrebarea ta

| LordBolton a răspuns:

Au existat dar am folosit gaz impotriva lor, erau enervante scoteau luminite noaptea si nu puteam dormi.

| AndreyBorona a răspuns:

Mai este doar una în lume, şi este sechestrata de mine, o folosesc la prăşit

| TrainWithWayne a răspuns:

Nu exista, spre dezamagirea ta laughing

| BlackShadow12 a răspuns:

Exista,tocmai vorbesti cu unawinking.
HEHE