| LordCristobal a întrebat:

Salut TPU!
Vai de mine și de mine, mi-a venit o idee trăsnită în minte.
Ce spuneți despre un posibil cuplu Verginica cu Violeta(ex Iasmina)?
Eu zic că ar fi o combinație mortala.))))))))

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Olalalla fratelo cu asa combinatie rupem TPU-ul! Sa curga sampania si sa punem de o friptura

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu aduc carbunii pentru gratar.

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu merge. Verginica, prea glumeț, Violleta, prea serioasa. Dar, de iasa ceva, particip și eu la party! happy

| RAY a răspuns:

Luni e căsătoria la palatul din Kiev dacă vor supraviețui pana ajung acolo, le urez casa de buncăr betonat armat

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Vrei sa fii nasul nostru?

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cica nu sunt bun de nas ca sunt nebun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua aia o sa vina Apocalipsa... peste Verginica
laughing

| timidu89 a răspuns:

Ea e virgina nu merge combinația. Nu vezi ca zi de zi scrie pe TPU? Ca lucra la birou? Vrăjeală! Nu ar avea timp sa stea deloc.

| Danny28 a răspuns:

Stai calm ca Violeta bântuie site-ul de ani buni. Tin minte ca o chema si Anastasia

| vlllaaddd a răspuns (pentru Danny28):

Ai poza cu ea sau un Facebook? sunt curios cum arată

| Danny28 a răspuns:

Dar am o intrebare. Cu ce ți-a greșit bietul Verginica? laughing

| LordCristobal explică (pentru Danny28):

Stai liniștit, nu mi-a greșit cu nimic dragul nostru Verginica, ba mai mult el îmi aduce zâmbetul pe buze sau îmi face ziua mai frumoasa cu întrebările lui.
Doar că mi-a venit întrebarea asta in minte și nu m-am putut abține să nu o pun pe TPU.