| rousz a întrebat:

Hey! o idee trasnita ai avut? care?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

:O
O groazalaughing

Uite, o sa-ti spun cele mai trasnite idei de ale mele whistling

Am vrut sa ne luam in gura cu profa ca apoi sa intram in biroul directorului si apoi directorul cat merge in cancelarie sa o cheme pe profa noi sa furam oracolul clasei noastre pe care directoru` era pe cale sa-l arate parintilor, pentru ca am scris numa prostii` mega-ultra mari in ellaughing)

Si erau si intrebari gen : '' cati iubiti ai avut? ''; '' ti-ai inceput viata sexuala? '' laughing
Si daca ar fi citit parintii tot ce am scris noi pe acolo I don't want to see
Ar fi fost groazniccc x_X
Si ideea mea a fost geniala:Xlaughing

Sau cand i-am batut pisica mamei ( bataie sora cu moartea) pentru ca ea sa fie concentrata pe pisica, adica s-o duca la veterinar alea-alea, si sa nu mai fie concentrata pe faptul ca am fugit de acasa si i-am spart telefonul blushing

Si am mai avut.

Aaa sau in clasa a8a, stii, cand e ziua unui coleg aduce bomboane si d'alea, iar o colega adusese fursecuri, si i-a dat si profesoarei de geogra care ma lasase corigenta pe primul` semestru ( deci o uram maxim), iar profa s-a dus sa vorbeasca la telefon si a lasat fursecul pe masa, iar eu i-am bagat mina de la pix d-ala cu mina, cerneala de la stilou si mai multerolling on the floor)

Dar nu m-a parat nimeni blushing

Cam astea imi vin in mintelaughing
TU :*?

| rousz explică (pentru LoveForShania):

Tarilaughinglaughing eu? de ziua mea si a fostului meu prieten am zis sa-i fac un cadou pe care nici nu l-a visat, o pereche de boxeri, cu initialele noastre si in mijloclaughinglaughinglaughinglaughinglaughing love youlaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

Sau saritul gardului, woof o situatie jenanta m-i s-au rupt pantalonii in fund, o ruptura destul de mare rolling on the floorrolling on the floor bine ca eram decat cu fetelelaughinglaughinglaughing
Si multe altele ...asteptam alte povestilaughingwinkingkiss

10 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Daca ai curaj sa faci ce te invat iti dau buletin de Gogu laughing
Ziua in amiaza mare, cand e circulatie pe strada, dezbraca-te in pielea goala si urca-te la fereastra dupa care sa urlii, baaaaaaa nu-i asa ca va ofticati ca voi n-aveti ce am eu? laughing

| rousz explică (pentru NeneaGogu):

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| NeneaGogu a răspuns (pentru rousz):

usurel ca sa nu faci buba la burtica laughing

| rousz explică (pentru NeneaGogu):

Neeee... rad mult si-mi placewinking

| NeneaGogu a răspuns (pentru rousz):

ma bucur kiss

| Domiinic a răspuns:

Am avut destule ideei trasnite si multe dintre ele le-am si facut.Cand eram mai mic am bagat o fumigena sub o masina care era lasata cu motorul pornit si tipul era pana intr-un magazin cand a iesi a avut o surpriza.

| rousz explică (pentru Domiinic):

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor Tareeelaughing

| Domiinic a răspuns (pentru rousz):

Ma bucur ca am reusit sa te amuz.Bafta si ai grijawinking

| rousz explică (pentru Domiinic):

Mersi mult, la fel si tiehappy