| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Iar mi-a venit o idee amuzanta in minte si m-am gandit sa o impartasesc cu voi.
Ce ati spune despre un posibil cuplu Anonimull cu Violeta?
laughing)))))))))))))))))))))

Răspuns Câştigător
| IceRope a răspuns:

Anonimull și Largareta. Titlu pentru un film hard porn. Nu știu care-i faza cu Anonimull, dar Largareta este un candidat demn de un sejur pe viață la balamuc. Tipa asta e defectă rău de tot.

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Formidalbil, eu vreau sa fiu NAS

| Violleta2022 a răspuns:

Mai, doar sa-l iau sa-l pun la murat ori sa-mi frece podelele, ca eu mi-s maritata deja cu un barbat adevarat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa anonimi cum sunt, e posibil orice și nimic.

| mihai69 a răspuns:

Neah... Nu merge; cuplurile celebre sunt de băieți: Stan & Bran, Pic și Poc, Miaunel și Bălănel, Lolek & Bolek...

| Wr3nch a răspuns:

Nah, nu se potrivesc. Violeta e prea independenta pentru el.

| ReddY25 a răspuns:

Vise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amândoi zici ca sunt scăpați de la psihiatrie, Anonimull mai are o șansă totuși de a se salva de dar ioneasca e debila mintal ma mir cum de mai e pe aici o iubește admina ca da răspunsuri multe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar răspunsurile acelea multe sunt eronate, drept dovada e plin TPU de analfabeți funcțional asta fiindcă a fost votata de aceștia anul trecut, se regăsea și ea cu un punctaj pe acel tabel, asta denota ca suntem o tara de inculți și analfabeți, apreciem mereu gunoaiele ( nu ma refer la ea ci în general), nici supa de ceapa nu mi se pare ca merita sa fie desemnata, e o tipa deșteaptă nu neg, dar userul floareasoarelui26 e mult ca inteligenta peste toți, nu are adversar, aici se alege userul în funcție de anumite interese nu pe merit, din punctul meu de vedere ea trebuia sa fie aleasa. Nu ar fi o mirare sa iasă ioneasca anul asta

| Danny28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici n-ai idee cate conturi a mai avut ioneasca si de cat timp bantuie site-ul asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny28):

O știu, și știu ca și-o schimbat nickname-ul de multe ori, dar degeaba ca e penala, da răspunsuri stupide, se crede superioara dar nu e deloc inteligenta.

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne câtă dreptate poți sa ai! Floareasoarelui26 este o femeie super inteligenta și ajuta foarte mult cu răspunsuri CLARE și CORECTE. Despre cealaltă, am încercat sa ma abțin pe cât posibil dar când vad ca postează răspunsuri doar sa se afle în treabă, mai pe românește sa ii crească punctajul sa fie userul zilei devine enervant. Se mai și lauda pe site ca ea e măritată, ca ea are "bărbat adevărat". Păi ce bărbat are ea dacă ea e toată ziua pe site? Poate are unul roz cu luminițe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Da, floareasoarelui26 are și mult bun simt și nu face mișto de useri.
Asa este peste tot nu ai ce sa faci.
E bine măcar ca nu a ieșit Viorela happy

| dgprof a răspuns:

Credeam ca doar eu am observat ca Violeta e dereglata rau...