| Leon a întrebat:

Salutare TPU, dupa cum stiti femeile asocieaza barbatii cu porcii... Dintr-un anumit punct de vedere chiar sunt curios, cine tradeaza mai mult intr-o viata: barbatii sau porcii?

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Pai porcii sunt niste animale,deci,daca tradeaza,o fac in mod inconstientlaughing Si am impresia ca si barbatii fac la fel[nu vreau sa jignesc pe nimeni],inconstient, tradeaza ca asa le vine, instinctiv

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu ai specificat la care tip de porci te referi.
Căci porcii domestici au o viaţă mult prea scurtă ca să poţi compara cu viaţa unui om, în general, sau cu a unui bărbat în particular.

Care este întrebarea existenţială a unui porc: Oare ce este după Crăciun?

| Astaeparereamea a răspuns:

Ba porcule! e bine?

| RB26DETT a răspuns:

Porcii,cred,pentru ca ei nu isi dau seama ca isi culca neamul in balega lui.

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor nu stiu, contacteaza si tu animal planet si propune-le ideea asta de mega documentar, si-asa in general nu se uita nici mamele celor ce fac emisiunile.

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Porcii, ca ei mor inainte de Craciun si nu ne mai fac cadouri.

*se holbeaza la porcul din curte.*

Întrebări recente