| yuly_6695 a întrebat:

Cine tradeaza primii intr-o relatie?
Femeile sau barbatii?
De ce?!

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Barbatii, cred. Fiindca femeile, desi si-ar dori, nu indraznesc sa o faca, din cauza normelor socio-morale care spun ca la un barbat e de iertat sau de laudat, la o femeie e de condamnat.

| want2bMajestic a răspuns:

Ochii barbailor nu se pot abtine de la forme perfecte ale femeilor

leonardk
| leonardk a răspuns:

De acord - barbatii tradeaza primii. Intrebarea este cu cine tradeaza daca femeile nu tradeaza?

| catalina_2916 a răspuns:

Pot insela si barbatiiprimii, l fel k si femeiile...nu exista o regula.eu cred ca inseala pentru experiente noi, cauta l altcineva ce nu gasesc l partenerul/partenera de viata... vor mai mult... poate nu-i satisface indeajuns, nu -i ofera ce vrea, sunt multe variante... orice om e supus ispitei...stii povestea q adam si sarpela? e ceva de genu' si in cazul asta... oamenii sunt supusi multor lucruri/incercari in viata...niciodata nu li se pare destul de bun/a acea pers si sunt intr-o continua cautare...parerea mea. pup

| borsec a răspuns:

Barbatii inseala primii.

| borsec a răspuns:

Barbatii inseala primii.

| vio a răspuns:

Depinde...care gaseste motiv dea insela...nu inseala nimeni fara motiv...

| bibix_5640 a răspuns:

Barbatii.deoarece femeia reprezinta sexul frumos...si seducator... iar barbatul nu rezista la o tentatie mai mare...Deci ced ca barbatul inseala primulbig grin

| anna_7889 a răspuns:

Hm in ziua de azi cred ca amandoua parti depinde care apuca primul, jaj