| Hyacinth a întrebat:

"Bărbații sunt mai frumoși decât femeile" vi se pare un punct de vedere heterosexual? Venind în partea unui bărbat.

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Total greșit.
Categoric.
Femeile sunt cele mai frumoase invenții de pe planeta asta.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Hammurabi):

Simp!

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cred ca e vorba de orientare sexuala.
Poate tipul are in cap barbati lucrati, cu corpuri perfecte, iar cand se gandeste la femei, are imaginea unor siliconate ca Loredana Chivu, ori niste nasoale ceva cu silueta patrata.
Se zice ca femeile sunt "sexul frumos", dar cand le vezi cu sprancene desenate, boturi umflate si parca acelasi chip xeroxat la toate... Te mai si razgandesti.
Barbatii au ramas mai simpli, iar aspectul masculin poate avea mai multe forme, in functie de constitutie si fizionomie.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns:

Si barbatii si femeile sunt la fel de frumosi aia de aceiasi nota de atractivitate, pentru femei barbatii sunt frumosi, pentru barbati femeile-s frumoase, nu e nici unu mai frumos ca altul.

Daca e unu de nota 8 si una de nota 5, e normal ca ala e mai frumos ca ea, dar socotim pe cei de aceiasi nota.

| Yuoia a răspuns:

Eu stiam ca sunt putin mai frumosi decat dra... cul.

| nevermatch a răspuns:

Nu

| gritt a răspuns:

Eu ca fata hetero admir o gramada de femei pentru frumusete, nu inteleg cum ar putea sa zica un barbat atras de femei asa ceva