| GoldenZenith a întrebat:

Sunt femeile mai rele decât bărbații? (Din orice punct de vedere)

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare in parte,femeile sunt mai empatice =e dovedit stiintific,iar barbati mai putin empatici, dar femeile au si ele arme emotionale =barfa pe la spate,teatru, ipocrizia,falscitatea, minciuna,barbati trec la bataie in cele mai multe cazuri,sunt mai violenti,provoaca,gandesc foarte imatur,copilaresc, nu as putea sa spun ca femeile sau barbati sunt mai buni sau mai rai,am mai facut eu generalizari multe in trecut apoi am regretat,cei drept eu unu trebuie sa afirm ca clientele mele sunt mai sufletiste decat clienti mei,barbati sunt mai reci,mai zgarciti,jignesc mai repede,provoca mai repede,sunt foarte incapatanati,eu credeam ca femeile fiind mai emotionale sunt mai putin rationale dar realitatea ma contrazis, fetele sunt mai inteligente, mature, serioase eu asta observ nu toate si unele desigur, am cunoscut un barbat cu suflet de aur si recent o femeie cu suflet de aur, care ma uimit

29 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De ce ar fi așa satisfăcător ca femeie sa fii rea? Sau ca barbat. Cui îi pasă la urma urmei?

| RAY a răspuns:

Unde vezi ca a facut asta?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Prostia este prezenta atat la barbati, cat si la femei!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu zic ca majoritatea sunt bune.
Mai serios vorbind, femeile cica sunt cei mai rai (severi) sefi. Daca au subalterni ca mine, se pare ca nu. La service-uri am avut barbati la conducere, erau... Naspa. Si in scoala, cu profesoarele m-am inteles mai bine decat cu profesorii. Cu unii am ajuns departe, in ura reciproca.
Si totusi, cei mai buni prieteni ai mei, sunt baieti. Ca putine fete ies la 2 noaptea din casa, sa se invarta in cerc prin oras.
Oricum, nu as vrea sa renuntam la egalitatea intre sexe, dar trebuie sa renunt la sucuri.
Fumezi?

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu. Nu am vicii de niciun fel.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nici macar internetul si mersul cu masina?

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mersul cu mașina nu este chiar un viciu. Mai ales când e traficul din iad pe străzile din Constanța.
Internetul, hai, fie.
Și ciocolata.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

La mine e viciu, clar. Orasul meu e foarte micut, in 10 minute ajung pe jos oriunde... Dar cine merge pe jos? A stat 'asta mica' o zi in service, ma simteam al nimanui.
De care ciocolata?

| Drimmero a răspuns:

In mod evident, da!

| Nemessys a răspuns:

Porocale.

| GoldenZenith explică:

Da, mega pupkiss

| syd2 a răspuns:

Poate. Nu stiu.

| PersonajFictiv a răspuns:

Propun sa o intrebam pe coquinna.

| Samariteanul a răspuns:

Tu pe ce lume traiesti?! Normal ca exista femei mai rele ca barbatii( asa cum exista si barbatii mai rai ca femeile)

| GoldenZenith explică (pentru Samariteanul):

Eu nu trăiesc. Eu bântui.

Îți dai seama cum e sa fii bărbat și să realizezi că femeia e mai buna la a fi rea decât tine? Naspi. sad

| Samariteanul a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eh,stiu,dar tot tu esti cel mai puternic decat ea.Trebuie sa faci cumva sa te inpui atunci cand femeia intinde coarda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Mă rog, majoritatea.In ceea ce privește bârfa si falsitatea femeile le dau clasă bărbaților.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,in asta isi dau dreptate

| Victor453 a răspuns:

Da((

Răspuns utilizator avertizat
| Lzehxo a răspuns:

Femeile sunt mult mai rele decat barbatii. Rar gasesti femei blande, finute si fara gura mare.

| stef1290 a răspuns:

Cate o data da cate o data nu. Dar femeile reprezinta sexul frumos si reprezinta delicatetea bunatate... femeile sunt mai mult rele intre ele din punctul meu de vedere dar in rest eu zic ca barbati sunt mai rai

| rockkkbottom a răspuns:

Nu, sunt mai proaste DECATinplmdevaca barbatii.

| GoldenZenith explică (pentru rockkkbottom):

Poftim sadinplmdebovina