| skiziiskiz a întrebat:

Saluuuttt! sunt clasa a 6a si cls mea face petrecere de craciun.trebuie` sa facem un "spectacol" ca sa ne lase dirigu` la petrecere, si vrem sa facem o comenie...am venit cu ideea sa facem un spectacol in care sa se aleaga craciunelul si craciunitza.sunt pe perechi probele...TRE SA RADEM PANA NE DOARE BURTAAA laughing acre da niste probe amuzaaante?laughing

noi ne-am gandit:
~cantat(avem niste voci de speriat)
~intrebari stupide si raspunsuri si mai si? gen:ce ai face daca ai si d`zeu pentru o saptamana? mai dati`mi pslss niste intrebari de astea... minim 5 plsss
~dans hip-hop laughing(da numai ne porstim)
~dans pe muzica lenta(da mimam ceva.bataie,etc)

plss alte probeee pls

2 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Scrie pe youtube "in puii mei" si o sa faceti cea mai tare comedie.

| Th3eo a răspuns:

Intrebari:

De ce are rinoceru’ corn?
Ca n-a gasit chifle!

De ce are ciocanitoarea cioc?
Ca sa nu se bata cu capul de copaci

Un caine dadea tarcoale unui pom. La un moment se opreste. De ce?
Nu mai avea tarcoale

Ce e verde cu rosu si se misca cu 50 mile pe ora?
O broasca intr-un mixer.