| Yep a întrebat:

*Sarcastic mode on*
Oh doamne, nu imi vine sa cred...vai dar cum Google Translate chiar stie adevarul despre Justin Bieber, dar este imposibil, chiar nu ma asteptam la asta, mi-a citit gandurile...nu ma asteptam la aceasta traducere 100% spontana:
http://i.imgur.com/XaGWB.jpg

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Loooooooooooooooooooooooool

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Genial! Acum mă duc la budă.

| JustMeBăi a răspuns:

Deci, mi se'ndoaie.

| JustMeBăi a răspuns:

@Troll - Credeam ca era deja rupta.

| AnneMarri a răspuns:

bravoo love struck uraa pentru google love struck

| Yep explică:

@NOone
Exact la asta m-am referit si eu, am fost sarcastica, pentru ca am vazut multe intrebari de genul si...m-au enervat!

| Yep explică:

@JustMe
Si cand ti se rupe?

| Deeaa a răspuns:

Vaaaai

| Deeaa a răspuns:

Ce minune *Sarcastic mode on*

| PikaRawrr a răspuns:

Abstraaaact.inteligent e nenea găgăl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este cea mai mare priste văzută vreodată în viaţa mea. Tu chiar crezi de ce ţine cont Google Translate? Dacă ai scris un cuvând, ţi-l traduce orice ar fi. Dacă zici JB este cool, îţi scrie JB este cool... mai puţin unele faze cu Justin Timberlake.