| stuffhappens a întrebat:

Se intampla numai in filme ca persoanele care se urasc foarte mult ajung sa se placa foarte mult? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Se intampla si in viata reala si e chiar cazul meu! la inceput nu-mi placea deloc de iubitul meu aveam o parere foarte proasta despre el! Daca mi-ar fi zis cineva ca vom fi impreuna i-as fi zic:'' bai tu te auzi cand vorbesti? eu si ala? never!'' si uite cum face viata cu noi! Fara sa stiu acel taran pe care eu nu-l suportam mi-a furat inima! Si suntem de aproape 3 ani impreuna si ne iubim foarte mult unul pe celalalt!

7 răspunsuri:
| RUMBURAK a răspuns:

Da.pentru ca in viata reala ajung la stirile de la ora 5.

| cornel a răspuns:

Nu intodeaunahee hee

| Contrast a răspuns:

Simplu: intre dragoste si ura, nu-i decat un pas!

| RloveR a răspuns:

Nuuu day dreaming
Cateodata viata e exact ca in filme big grin
Chiar stiu 2 persoane care s`au urat de cand s`au cunoscut iar acum sunt impreunawinking :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la dragoste la ura nu-i decit un pic pentru ca amindoua isi au radacinile in sufletul omului. E ca si cum unui copac cu doua ramuri puternice i s-ar usca una.La mine aia uscata predomina.Ma urasc pina si pe mine si te asigur ca nu-i nici un film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai in filme.nu ai auzit? viata bate filmul.

| mihaela_4159 a răspuns:

Sunt cazuri in care se indragostesc si cazuri in care nu.Eu una am un baiat care il urasc asa de tare incat ii doresc moartea, si el ma uraste.Eu l-am iubit iar el s-a ras de mine! Aici nu va mai fi loc niciodata de iubire ci de ura de moarte! NICI DACA AM SA IL VAD IN SICRIU NU AM SA-L IERT!