| Bee123 a întrebat:

Se zvoneste ca Selena Gomez a avortat, adica ar fi fost insarcinata cu Biberon... voi ce credeti este adevarat? Credeti ca Biberon a lasat-o insarcinata?

Răspuns Câştigător
| PinguinuL a răspuns:

Pai a si nascut deja.
nu ai auzit de copilul lor?
smeagol Jr.

32 răspunsuri:
| Mişaaa a răspuns:

Lasă`i dracu`în pace, să se fWtă liniştiţi.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Daca e lezby, cu ce s-o lase insarcinata?

| sabilopod a răspuns:

Cu ce?

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu!
E interzis sexul in America pana la 17 ani, si eu cred ca Selena e destul de desteapta incat sa nu faca asa ceva!oh go on

| LittleandLiars a răspuns:

laughing) da Doamne sa fie poate ies si astia din Show Bizz si raman aia normali straight face

| DreamAutopsy a răspuns:

Nu se poate laughing
Biberon e gay sau lezbi, nu se stie sigur laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Cine stie? Se poate.Ce nu fac vedetele pentru putin mai multa atentie?

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu.Sunt foarte sigura ca nici nu e si nici nu a fost insarcinata.Chiar ea a declarat ca s-a simtit rau din cauza unei alimentatii proaste, dar presa a rastalmacit tot si au inventat numai prostii. Si nu cred ca vreunul dintre ai ar risca sa aiba un copil la varsta asta(cand nici ei nu sunt destul de maturi).
Bye*!

| OtvloveR a răspuns:

Ala are momitzee?
laughing)

| selenuca_4564 a răspuns:

Ce ai acolo?
niste momite!
a pai

selena va naste un baiat
a declarat recent pentru revista OK ca copilul ei se va numi Justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am, poate.

| misumisu a răspuns:

Chiar Justin Bieber a spus ca Selena este insarcinata si se zvoneste ca a ajuns la spital unde ar fi avortat dar nu etse sigur. Cert este faptul ca a fost sau ca este insarcinata.

| amykool a răspuns:

Mihaidcn justin biberon are 17 sau 16 ani nu 20 si cv

| A3tius a răspuns:

Nu poate Justin Biby sa o lase insarcinata. Nu are cu ce...

| Crishulinaaa a răspuns:

Toata lumea isi da cu parerea gresit.auzi si tu la pinguinu ala sa fi nascut?laughing e o porcarie.da este adev ca ea a ajuns la spital lu probleme de sanatate pentru ca munceste non-stop pentru voi fanii ei.incercati si voi sa aveti acelasi program zilnic ca ea si o sa vedeti cum o sa ajungeti si voi la spital din cauza oboseli

| DanielG a răspuns:

Salamde, Selena are 19 ani nu 17.

| alinutzcali a răspuns:

Ma nu mai barfiti atat ca fiecare la catelul lui sa ramana si nu va mai bagati gura in viata altora cum ar fi ei doi daca ar fi cv ca voi cand s-ar putea sa vi se intmple sa facem la fel cum faceti voi asa ca TACETI si datile pace is oameni au dreptu la o famile si la un copil asa ca ...GURA!

| Bee123 explică (pentru alinutzcali):

Draga mea se vede ca esti o fana biberoana mare...asa ca taci tuuu! rolling on the floor

| alinutzcali a răspuns:

Nu-i adevarat

| elena_1881 a răspuns:

Da selena proasta a avortat si a avut un copil cu cu frumosul justin bieber si tu esti o proasta mata sunt helen sau ely sau elena mititelu

| selena_5928 a răspuns:

Da a facut xxx cu justin si a avortat
si doar in luna a4 poti avorta

| zynna a răspuns:

Credeti ca ei nu au auzit de prezervative? Sa fim seriosi, cate nu se scriu in ziare? Eu una NU cred.

| SoreMihalache07 a răspuns:

Nu stiu precis daca a avortat.

| xxYxx a răspuns:

Biberonlaughing).poate thinking
...nu se stie sigur?!:d

| rubba a răspuns:

Imi cer scuze daca intervin, dar s-a anuntat la televizor saptamana trecuta ca Selena Gomez este una dintre putinele vedete care se mentin virgine pana dupa nunta! Funda?

| thespike a răspuns:

Lol ce subiect bun de barfa

| lauravaideanu a răspuns:

Eu doar acum am auzit de chestia asta!
stiti cumva un site pe care sa caut?

| lauravaideanu a răspuns:

Eu zic ca nu! ea a declarat ca s-a simtit rau si a ajuns la spital din cauza unei alimentatii proaste! eu nu cred in tot ce scrie pe net!

| malinamiamali a răspuns:

laughing Voi sunteti total dusi...Dc va intereseaza viata intima a uniu om laughing fiecare stim ca nu ne-ar placea sa scoatem tot felul de barfe pe blog happy asa ca in viitor nu va mai aratati interesul...winking deci lasatii in bacewinking ii normal sa isi inceapa viata sexuala dar nu cred ca va priveste pe voiwinking