| ZeroIdeiDăNume a întrebat:

Sigur te-ai intrebat vreodata cam cat ai valora... Si cum fiecare are un pret... Tu ce ai face pentru Un Milion de Euro?

http://www.clopotel.ro/funny/teste/Teste_psihologice/Cat _valorezi-117

e tare testul :D... mie mi`o iesit:

Valorezi 1.480.613 Euro si 4000 de actiuni la Petrom
:))

22 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Valorezi 1. 620. 400 Euro + o livada de gutui

| Barajag a răspuns:

Valorezi 1. 690. 200 Euro + un lastun decapotabil portocaliu.
Deci valorez atat plus o funda portocalie, asta ca sa ma asortez mai binelaughing))

| Pralină a răspuns:

1620. 400000+o casa de lux. pff ce tare islaughinglaughinglaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Valorezi 1. 600. 000 de Euro si o insigna cu "Slabeste acum, intreaba-ma cum!"

Ai obtinut acelasi rezultat ca 19% din utilizatorii care au facut acest test.

| Razvan a răspuns:

Nu s-au invetat destui bani să ma cumpere pe mine[coca smile

| pwp a răspuns:

Valorezi 1. 480. 613 Euro si 4000 de actiuni la Petrom

la fel ca tine
pa-pa

| kiky278 a răspuns:

Valorezi 1. 585. 400 Euro + o ferma de struti.

| Doddel a răspuns:

Iooo
Valorezi 0. 01 eurocenti + un bax de Eugenia.

| BruneTTe a răspuns:

Rezultatul tau:

Valorezi 1. 620. 400 Euro + o livada de gutui

Ai obtinut acelasi rezultat ca 13% din utilizatorii care au facut acest test.

am raspuns cu "nu" aproape la toate intrebarilerolling on the floor

| Wilder a răspuns:

Rezultatul tau:
Valorezi 1. 620. 400 Euro + o livada de gutui

Ai obtinut acelasi rezultat ca 13% din utilizatorii care au facut acest test.

lollllll______________nu imi plac gutuile

| Tweetymrrr a răspuns:

Rezultatul tau:
Valorezi 1. 600. 000 de Euro si o insigna cu "Slabeste acum, intreaba-ma cum!"

Ai obtinut acelasi rezultat ca 19% din utilizatorii care au facut acest test.

| CriCri a răspuns:

Am obtinut acelasi rezultat ca @BlackAndWhite

| HaruhiFujioka a răspuns:

Valorezi 1. 510. 615 Euro + un bax de Eugenia

Ai obtinut acelasi rezultat ca 30% din utilizatorii care au facut acest test.

| oanyyy a răspuns:

1620. 400000+o casa de lux

| Andrew1998 a răspuns:

Valorezi 1.585.400 Euro + o ferma de struti.

| annammaryya a răspuns:

1. 690. 200 Euro + un lastun decapotabil portocaliu

Ai obtinut acelasi rezultat ca 3% din utilizatorii care au facut acest test.
Atata valorez eu(mm de-ar fi asa)

| Ramonish a răspuns:

Valorezi 1. 510. 615 Euro + un bax de Eugenia laughing)

| Ciprian a răspuns:

Tarehappy

| thevampirediariesfever a răspuns:

1. 620. 400 Euro + o livada de gutui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cât valorezi?
Rezultatul tău:
Valorezi 1. 510. 615 Euro + un bax de Eugenia.

Vând baxul de Eugenia şi mai iau ceva bănuţi b-).
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valorez 5 mil de euro + o plantatie de Marijuana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si adevarata:
Valorezi 1. 690. 200 Euro + un lastun decapotabil portocaliu

Ai obtinut acelasi rezultat ca 3% din utilizatorii care au facut acest test.