| marina_1486 a întrebat:

Ce culoare are aura ta?
http://www.clopotel.ro/......a_ta-15749

6 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Aura ta are culoare galbena. Gandesti cu inima. Iti place sa analizezi totul. Esti foarte grijuliu cu ceilalti si crezi ca adevarul trebuie spus mereu. 1000%%% adevarat! 1.imi place galben; 2. vreau mereu sa zic adevarul si ceva fals nu gandesc cu inima ci cu creierullaughing

| DroGuleTz a răspuns:

Aura ta are culoare galbena. Gandesti cu inima. Iti place sa analizezi totul. Esti foarte grijuliu cu ceilalti si crezi ca adevarul trebuie spus mereu.

| ShowTim3 a răspuns:

Rezultatul tau:
Aura ta are culoarea rosie. Iubesti viata, esti foarte sociabil dar enervant.
100% adevarat O.o WTF

| eunumadaucuspray a răspuns:

Neagra

| eXTeSyZ a răspuns:

Albastra si imi place sa comunic.

| Erik_1451 a răspuns:

Aura ta este de culoare albastra. Iti place sa vorbesti. Nu-ti place societatea in care traiesti si incerci sa-ti urmezi calea. laughing