| ww2Totenkopf a întrebat:

Soacra cu trei nurori. Partea a-2-a. Dupa ce Verutza97 s-a maritat cu Blessetc, XQueenX merge din nou la plimbare. Dupa doua ore de mers cu tigaia magica Dry Cooker in mana, XQueenX o intalneste pe Miku.*Conversatie. Q-Esti desteapta? M-Dap. Q-Esti loiala? M-Dap... Q-Ai iubit? M-Nu... *Poooooc cu tigaia magica Dry Cooker* Dupa 1 minut ww2Expert iese din magazin. -Lipsesc si eu 2 minute sa imi cumpar tigari si sora mea ii lovita de o tigaie magica Dry Cooker,nu ii treaba mea. Dupa ce Miku s-a casatorit cu exceel, XQueenX privea mirata, cum Speed99 isi baga Haribo in anus cu o matura de lemn ruginita. XQueenX isi spune in gand. *Cu asta ce mama zmeului fac? Continui?

16 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

''mătura de lemn ruginită''

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Deci ai reţinut că-s soră-ta... Dar nu-ţi pasă de mine, răule! crying

| W3R4 a răspuns:

Vai,dar sunt plea mică. :3
Continuă!

| Ayako a răspuns:

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continua rolling on the floor

| αɴι28 a răspuns:

Deci stiu cine va fi a treia nora a lu' Queen.

| ww2Totenkopf explică (pentru αɴι28):

You.

| αɴι28 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Hai,continua,ACUM! Am chef sa-mi scape cateva "Lol"-uri pe gura.

| ww2Totenkopf explică (pentru αɴι28):

Maine.

| αɴι28 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Acum!

| ww2Totenkopf explică (pentru αɴι28):

Nu am chef si inspiratie.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Sa mai continui altfel iti arunc Dry Cooker in cap si faci nani nani!rolling on the floor

| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

LoL! Continua, PLZ!