| DedeeAndreea a întrebat:

Hey. Am si eu o intrebare:Care e faza cu tigaia Dry Cooker? Pe facebook vad numai stari de genu` "De ce nu mai invata bine elevii? Pentru ca n-au tigaie Dry Cooker" laughing Sau era o poza cu o fata care zbura cu tigaia Dry Cooker peste trafic, si pe poza scria ceva gen "Tigaia magica". laughing

Răspuns Câştigător
| Fridăm a răspuns:

Dacă Bahmu o ridică în slăvi, o face toată lumea(normal, parodie după ea). Urmează un: ''Dacă n'ai Dry Cooker, nu exişti. ''.

2 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

O prostie.S-au prostit toti.Nu au ce face.Pun pariu ca toti sunt prunci pana in 14 ani.

| ZACCC a răspuns:

Simplu de cand a facut reclama Bahmuteanca si a zis ca poti darama muntii din loc cu tigaia dry cooker acum toata lumea spune chestii de genul asta. Funda?