| Ţăpeşu a întrebat:

Sper ca într-o zi să fie un concert în România cu Jusitn Bieber, Rebbeca Black, Double Take(ălea cu Hot problems), Nicki Minaj, Lady Gaga, Fuego, Nicu de la Căzăneşti, Inna, Alexandra Stan, Fernando de la Caransebeş. Nu de alta, dar am un morman de sticle cu apă şi vreau să le folosesc.

23 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Am o idee mai buna...
http://img.izismile.com/......640_01.jpg

cine se serveste?

| betsy a răspuns (pentru Apache):

Şi eu, care credeam ca apaşii doar scalpează oamenii...Dar îmi place cum gândeşti, m-am aprovizionat dejabig grin

| Apache a răspuns (pentru betsy):

Please...m-am adaptat cu vremurilewinking

| betsy a răspuns (pentru Apache):

O, da. Dar nu mai scalpezi pe nimeni, din cand in cand? Doar asa...de placere?

| Apache a răspuns (pentru betsy):

Posibil...

| Ţăpeşu explică (pentru Apache):

Ai ajuns Expert TPU? Bravo!

| Apache a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Mersi

| Musique a răspuns:

Asigură-mi un bilet.

| AikkoxD a răspuns:

Şi cu cojile de seminţe ce facem?

| CautNume a răspuns:

Sper ca pana vor avea toti concert in Romania sa fie arestati pentru poluare fonica.

| betsy a răspuns (pentru CautNume):

Daca nu, ii arestam aici...

| totElodia a răspuns:

Eu o vreau doar pe Nicki Minaj.

| ciresepeetno a răspuns:

Eu te ajut cu rosii stricate big grin, am s i cateva gainii dar o sa folosesc doar una de persoana(bine in biberonar arunc cu doua)

| LotusRadioactiv a răspuns:

Ce pampalai. Mai bine nu puteti? Eu am multe cutite dar vreau sa le folosesc pentru chestii mult mai importante din viata mea.

| Ţăpeşu explică (pentru LotusRadioactiv):

De exemplu: animalul de companie, sau părinţii?

| LotusRadioactiv a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Bitch please! Am zis lucruri importante din viata mea. Deci animalul de companie, folosesc cutitul sa-l mai ajut la vanatoare. Se pare ca am si gasit urmatoarea prada.

| nuamnuvreau a răspuns:

Vezi ca cica Lady Gaga vine la vara in ROlaughing Sa ploua cu sange!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Fuego si Fernado de la Caransebes da concerte doar in Romania, manca-ti-as.

| ayosmdk a răspuns:

Justin Bieber?
Sunt prima la rand!

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Pai in afara de alexandra stan si minaj as folosii rosii si telefoanele alea vechi cu antene sa sa me arunc in ei, dar pentru Lady Gaga as folosi un gratar care si il arunc pe ea si ii se prajeasca rochia din carne... Face Barbeque?

| CostitaAfumata a răspuns:

Io aduc semintele, mici, berea si tzuica.Plus bani de la monopoly sa-i aruncam in aer!

| monicraft a răspuns:

Lasa ca e blocul vecnului in constructie si avem de unde lua scanduri, cuie etc,