| emmyxd a întrebat:

Spuneți un cuvânt ce rimează cu grajd.

20 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ciolan afumat

| lonelyy7 a răspuns (pentru zurick):

Frumos ca ai schimbat fonetica sa rimeze, nu zic ironic, si eu am facut asta intr-un comentariu, astia trebuie sa mai avanseze, sa mai exerseze, ii tin in lese ii manipulez de parca s papusile muppets sunt my pets mai beti sau dati mi mie sticla

| suităr a răspuns:

Cine ar folosi cuvantul intr-un cântec/poezie?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Http://www.rimeaza.org/rime-grajd.html
Uite, ai pus o întrebare fără sens pentru că chiar dacă nu are, tot nu eşti comică.

| emmyxd explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Hey,e o întrebare capcană. Nici tu nu ești interesantă cu acest comentariu :3

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru emmyxd):

Nici nu am încercat să fiu. Ştiu ce e şi de asta zic că nu-i comică. Dăăă.

| emmyxd explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Uite,te crezi interesantă și încerci să fi. Dacă nu ști cum să te bagi în seamă du-te pe alt site. Și nu mai spune " Dăăă. " că nu ești mai interesanta :*

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru emmyxd):

Hai să-ţi zic nişte adevăruri numerotate:
1. Nu eu am fost cea care a pus o întrebare ca să mă bag în seamă
2. Eu sunt user care intră des la această categorie, nu te-am mai văzut pe aici.
3. De la 2 rezultă că eu oricum răspundeam la mai toate întrebările puse, nu mă băgam în seamă.
4. Am zis că sunt interesantă? Prin "dăă" voiam să-ţi arăt ceva logic.
5. Am nervi, tata îi prost, poate îmi vărs nervii pe tine.
lol -.-"

| emmyxd explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Varsăți altundeva, serus.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru emmyxd):

Doar pentru că îmi zici tu nu înseamnă că voi face asta devil *deja se distrează*

| Panic4Free a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Mare adevăr graieşti!

| Panic4Free a răspuns (pentru emmyxd):

Nope. Şti se SCRIE cu 2 DOI de ii adică in felul urmator ŞTII

| Dєєa a răspuns:

Grajd nu are rima.

Funda?

| Penisu a răspuns:

Cuvântul grajd nu are rimă. Funda miee!

| Penisu a răspuns:

Djarg

| Panic4Free a răspuns:

Nuttela.

| emmyxd explică:

Deranj nu rimează grajd.

| lonelyy7 a răspuns:

Cu grajd rimeaza najd n astept o dau direct vor toti sa ma traga n piept de parc as fi de fumat sunt infumurat in fumuri mi o ard m-am detasat sunt detestat de oameni de care nu pot fi testat n sensul ca vad ca nu pot sa si o incerce si prefera sa plece de ce? nu stiu nu ma intreba ii las in treaba lor sa rimez cu grajd mi e usor ca nu s retrogradat eu fac rap bat pariu ca nu stii ce inseamna jihad altfel n ai fi intrebat ce rimeaza cu grajd rimez inca din start sunt de neegalat la cate rime am legat paradoxal sunt dezlegat la sireturi eu am seturi de rime n am parte de esecuri scuip rime zi le jeturi

| lonelyy7 a răspuns (pentru lonelyy7):

Mai sunt cateva rime de care sunt convins ca v au invins, in sensul ca m-am asigurat din start ca sunt greu de observat, sunt si marea sunt si spuma, chiar la inceput e una ''cu grajd rimeaza NAJD N ASTept'' si mai sunt, eu nu dau vorbe in vant, daca nu le intelegeti ma intrebati nu fiti speriati