| roxanarooxy a întrebat:

Spuneti bancuri nu foarte lungi. cele mai multe si mai amuzante

4 răspunsuri:
| ButelieCuPetrol a răspuns:

Imaginea ta de la avatar e deja un banc.

| justtrust a răspuns:

Bula mergea pe strada. Strula il vede si il intreaba:
-Ma Bula, de unde ai vanataia aia?
-Pai m-am intalnit cu Justin Bieber si i-am zis:,, You are gay''
-Pai si?
-Si m-a lovit cu poșeta.

| lrls a răspuns:

Copilul catre tata:
Tata, ce este iubirea?
Tatal: Fiule, Iubirea este incalzirea vietii…
Fiul : Si casatoria ce e?
Tatal: E…Casatoria e factura la incalzire. Care este cea mai placuta despartire?
- Despartirea cracilor Animalele ii pun întrebari lui Dumnezeu. Intreabă elefantul:
- Eu de ce am pielea aşa groasa?
- Ca să te apere de toate, de exemplu nici tanţarul nu te poate pisca.
Întreaba girafa:
- Eu de ce am gatul aşa de lung?
- Aşa ajungi si la frunzele care se afla la mare înălţime.
Gaina nervoasă:
- Nici nu încerca să-mi explici, ori oul îl faci mai mic, ori gaura mai mare.