| mihaybbc a întrebat:

Spuneti cele mai tari bancuri cu Mos Craciun pe care le stiti. Cel mai bun primeste funda!

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

- Ce invata elfii lui Mos Craciun in scoala?
- Elfabetul!

| SiLaS a răspuns:

O bataie in usa:
-Cine-i acolo?
-Mos Craciun.
-Nu minti?
-Sa mor eu, manca-ti-as!

| Tyberiu2000 a răspuns:

Un optimist și pesimist îl așteaptă pe Moș Crăciun. Însfârșit Moș Crăciun vine.Pesimistului îi lasă o ciocolată cu alune, un pulovăr de mătase și un tren roșu, iar optimistului îi lasă doar o balegă. Dimineața fiecare vede ce a primit.Pesimistul:Mie nu-mi place ce mi-a adus,adică ciocolata e cu alune nu cu lapte, pulovărul e de bumbac și pe mine mă irită, iar trenul nu are culoarea potrivită.La care optimistul:Mi-e îmi place ce mi-a adus, un cal, doar că nu-l găsesc.

| PaulNeagu a răspuns:

Draga Mos Craciun
Pentru anul acesta, as dori sa-l aduci pe tata, sa fie iar cu mama.
Cu drag Ionut.

Draga Ionut,
Esti tamp*t sau ce? Pai cum sa-l fac eu pe taica-tu sa reenunte la bunaciunea aia de 20 de ani cu care e acum pentru un de 38 cu riduri si celulita. Ia un Lego si lasa-l pe taica-tu in pace, idiotu*e
Cu drag, Mos Craciun cu paie-n c*r.