| abcsdhsua a întrebat:

TPU spuneti-mi cele mai tari bancuri care le stiti! Cel ce da cele mai bune bancuri primeste fundoi iar restul vot!

Răspuns Câştigător
| Warw723 a răspuns:

1. Ce se întîmplă cu un avocat dacă ia Viagra? Va fi mai înalt.

2.2 pereţi vorbesc:
- Ne întîlnim la colţ...

Pentru a fi popular, dă-le oamenilor veşti bune despre obiceiurile lor proaste.

Ce face un psihopat după ce violează o mută? Îi taie degetele să nu-l poată descrie!

Doi nebuni stateau pe acoperişul spitalului şi se pişau jos. La un moment dat, trece directorul pe lîngă spital. Cum îl vede, unul se opreşte brusc.
- Ce ai păţit, măi? îl întreabă celălalt.
- Păi dacă mă prindea de jet şi mă trăgea în jos?

Mă întreb ce o să te faci cînd vei fi mare, cînd acum, în clasa a doua, tu nu ştii să numeri decît pînă la 10?
- Arbitru de box.

Grozav aş vrea să zbor pe Lună în timpul tezelor!
- De ce?
- Acolo orice materie este de 6 ori mai uşoară!

Alo, Vladimir?
- Da.
- Îţi aminteşti ce ne-a dat ieri la matematică?
- Cîte un 3.

- Ţi-am citit lucrarea de control. Foarte bună. dar e identică cu cea a colegului tău de bancă. Ce concluzie să trag de aici? întreabă profesorul.
- Că şi a lui e foarte bună.

Tată, mi-ai făcut problemele la matematică?
- Da.
- Bine. Dă-mi caietul să le controlez.

Si legile lui Murpy:

În orice bază de date, cele care par evident corecte vor conţine erori.

Dacă un experiment reuşeşte din prima, înseamnă că ceva nu ai făcut bine.

Tehnologia este dominată de două feluri de oameni: cei care înţeleg ceea ce nu conduc şi cei care conduc ceea ce nu înţeleg.

Substanţele necesare pentru experimentul de ieri trebuie comandate nu mai tîrziu de mîine la prînz.

2 răspunsuri:
| danytkd13 a răspuns:

Convorbire intre doi ardeleni:

Ion:Vasile tu te protejezi cu prezervativ?
Vasilebig grina!
I:Mereu?
Vbig grina!
I:Si nu ti-l dai jos deloc?
V:Ba da! Atunci cand ma duc la baie si fac sex! rolling on the floor

| 123456numelemeu a răspuns:

Barbatul: vecine eu nu mai pot gata cred ca o sa divortez.
vecinul : de ce?
barbatul:pei nevasta mea e prea copiloroasa.
vecinul : de ce ce a facut?
barbatul : pei de cate ori fac baie ea vine pe la spate si imi ineaca TOATE ratustele.
nou bank :
o baba merge sa voteze primari
politia : ce sta atat baba aia o fi patit ceva?
se duceun politist acolo si intreaba :
babo esti bine?
baba : da maica sunt bine, dar auzi cum se scrie (fu...va _) legat sau deslegat. vot?