| Ramo137 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste bancuri tari.
care ma face sa rad cel mai mult, primeste... FUNDA.

Răspuns Câştigător
| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Prostu si cu nimeni erau la mare.nimeni desi nu stia sa inoate sau dus la piscina... porstu a obeservat ca nimeni se ineaca reped e a sunat la salvare...alo alo salvarea?, da, Nimeni se inceaca. Ba tu esti porst? da domne eu sunt

12 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Un om avea un fiu emo …
Vine copilul de la scoala si ii spune la tacas`o
-Tata am luat un 10 crying (incepe sa planga copilul)
-Dar imposibil cum ai luat tu 10?
-Pai m`-o intrebat care-i animalul meu preferat.
-Si ce i-ai spus?
- Ca lama … laughing

| Blackwoman27 a răspuns:

Mandro, daca un picior de al tau ar fi craciunl si celalalt revelionul, ma lasi sa te vizitez intre sarbatori?rolling on the floorrolling on the floor
Sper ca te-ai prinslaughing

| Ancutsa a răspuns:

1. O blonda-si gaseste masina din parcare cu portiera infundata.
Un trecator binevoitor o sfatuieste sa sufle in teava de esapament pana cand portiera revine la forma initiala.
Blonda nu sta mult pe ganduri si incepe sa sufle. In timp ce era in plina activitate, o alta blonda apare:
- Ce faci draga?
- Pai uite suflu, ca sa indept portiera.
- Vai draga, da' fraiera mai esti! N-o sa reusesti niciodata!
- De ce? -Pai nu vezi c-ai ferestrele deschise? laughing

2. 10 blonde la poarta raiului:
-cine sia inselat sotul sa faca un pas in fata! zise petru
9 se duc cu un pas in fata
andrei:petrule dar cu surda aia ce facem? laughing

3. Maria şi Ion în pat. Ion, întins pe tot patul, sforăia.
- Ioane, spuse Maria somnoroasa. Ioane, dă-te pe jumătatea ta, nu am loc în pat. Ioane, trezeşte-te! Dă-te pe jumătatea ta!
La care Ion:
- Jumătatea mea eşti tu. rolling on the floor)

P. s : sper ca te-am amuzat! big grin

| Mony a răspuns:

Da un search pe Google si gasesti cate vreitongue

| MysticWayz a răspuns:

Intr-o zi umbla un om prin padure. La un moment dat se intalneste cu ursul.
Omul nostru se pune in genunchi si spune:
- Doamne Dumnezeule, te rog da ganduri crestine acestui urs!
PUUUFFFF, i se indeplineste dorinta
Se pune ursul in genunchi:
- Binecuvanteaza Doamne aceasta masa.

Doi orbi se duc prima oara in viata lor la cinematograf. Intra in sala si se aseaza pe ultimul rand. Se sting luminile si incepe filmul. Dupa vreo zece minute unu' ii spune celuilalt:
- Tu vezi ceva?
- Nu.
- Atunci hai mai in fata.

Doi purici mergeau pe o motocicleta cu viteza foarte mare. Dupa un timp cel din spate ii spune celui care conducea:
- Opreste ma ca mi-a intrat o musca in ochi!

| bfvhjcv a răspuns:

Sa-mi dai si mie un mesaj pe privat:X

| Bacteriuță a răspuns:

Nu vrei mai multe? :D www.mioritice.com :P

| Ciprianch28 a răspuns:

Nu iti spun niste bancuri o sa iti spun niste intrebari cu raspuns care o sa te faca sa razi

I: Daca am 12 ani, pot sa fac sex?
R: Da, daca reusesti sa gasesti un popa.

I: Cum se pune un prezervativ pe obiectul muncii?
R: Depinde. Daca esti strungar sau sofer de autobuz e mai dificil.

I: sunt virgina, as vrea sa-mi incep viata sexuala. Mi-e frica.
Dati-mi si mie un sfat.
R: Jack Daniel's Old Time, Old No. 7 Quality Tenessee Sour Mash
Whiskey. But you can just ask for Jack. I:
Cum stii daca ai orgasm?
R: Prietenul tau se da jos de pe tine si adoarme.

I: Daca ma masturbez penisul imi va creste?
R: Da, dar dupa ce termini se micsoreaza iar.

I: Cum e prima data la fete?
R: Depinde daca te duci singur sau cu prietenii.

mai multe pe www.nextdezaxat.blogspot.com

| Gabrielle16 a răspuns:

-Cum se sinucide un melc?
-Se uita in priza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu, după ce a făcut bărbatul şi femeia, îşi admira opera. Întâi îi cade privirea asupra bărbatuluisickCe minunăţie, ce operă reuşită, câtă frumuseţe! Apoi se uită şi la femeie: - Eh... Tu va trebui să te machiezi puţin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi tipi se intalnesc in gara.

- Ce faci?
- Mi-am pierdut nevasta si o caut!
- Ce coincidenta si eu mi-am pierdut nevasta si o caut. Da' cum arata a ta?
- E inalta, roscata, cu ochii verzi, sanii mari si picioare lungi. Da' a ta?
- Da-o dracu pe a mea, hai s-o cautam pe a ta!?

Mai multe gasesti aici: bancuri tari