| Finzz a întrebat:

Spuneti-mi cele mai amuzante intamplari petrecute de voi in timpul scolii/liceului cele mai amuzante primesc fundita happy

8 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Ma pris profa de romana copiind si m-a intrebat dc copiez si eu i-am spus " doamna eu stiu ca aveti fantezii dar va asigur ca nu am copiat" apoi mi-a dat 2 si un punct scazut la purtare...

| lunarwolf a răspuns:

Iti zic o faza din ora de civica. laughing [e reala.]
Anna sugea la o acadea [ea are reputatie de curva-n scoala].
Profa : Ana! Nu mai suge la acadeaua aia!
Anna : Dar.si ceil.
Profa : Eu stiu ca ai dreptul sa sugi orice,oricand, dar acum nu e nici locul, nici momentul potrivit.

E funny sa auzi o profa smintita spunand asa ceva!laughing

| lunarwolf a răspuns:

Şi mai am o fază miştoacă. laughing
Eram în ora de mate - atunci aveam un suplinitor, profa fiind bolnavă. Atunci eram într-a 5a.
Profu' : Gaiţă, la tablă!
Gaiţă : Uhmmm... 17X22=...
*îşi ardea circuitele gândindu-se şi se fâstâcea la tablă îcercând să facă problema*
Gaiţă : Nu ştu', domnu', să fac chestia asta!
Profu' : Gaiţă, vrei un 4?
Gaiţă : Nu,domnu'.
Profu' : Gaiţă,eşti proastă?
Gaiţă : Nu, domnu'.
Profu' : Ce-i tactu'?
Gaiţă : Soldat, să trăiţi!

Au fost foarte multe faze amuzante. Mai ales care băteau spre sex. laughing Adică profii noştri băteau apropouri legate de sex.

Perverşi. oh go on

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai la ora de engleza stateau niste baieti in spate iar unul dintre ei(el de abia se transferase) nu stia prea multa engleza iar cel de langa el ii tot zicea cuvinte,,porcoase,,. Doar ca,cand profa s-a dus la banca lor sa se asigure ca erau atenti,baiatul,,nou,, a intrebat-o :,,Doamna,ce inseamna,,to masturbate,,(a se masturba)?
La care profa i-a zis la celalalt:,, Tie nici nu ti-a crescut,, aia,, si deja vorbesti despre astea...

Asta era in clasa. a 5-a

| FuckOff a răspuns:

Ii spuneam unui coleg gluma cu " dc isi mai iau inca profii salariul/dc/ pentru ca si prostia se plateste" si in spatele meu era directorul si diriginta, s`au uitat la mine ca Undertaker happy

| ViseMaicăVise a răspuns:

Doamna bibliotecara(aveam biologie si lipsea profesoara):Tu,fetito,citeste!
T(era in fata fetei):M-ati scufundat cu o fata.-cred ca vroia sa spuna "m-ati confundat"
Bibliotecara:E,te-am scufundat cu Titanicu'!
Abig grina, si tu erai Leonardo DiCaprio!

Ora de tehnologica:
Profesoara:Ce este scoala?
M:Iadul copiilor!

Ora de istorie:
Profesoara:Ai spart parbrizul unei masini?
Sbig grina, l-a spart unu' "Buci".Era un Logan rosu.
Profesoara:Stii a cui era masina?
S:Nu
Profesoara:A mea!

Sau cand a venit un coleg din pauza cu un fel de pelerina de Superman din hartie creponata. Am ras cu lacrimi! Din nefericire pentru colegutzul in cauza, aveam romana si doamna (diriga) l-a urecheat si i-a rupt "capodopera".

si muuuulte altele, la mate (domnu' e super amuzant). Asta-i cea mai tare:
Profesorul intra in clasa. Toti ne-am ridicat, am zis "buna ziua", dar un baiat era cu spatele si tot cauta in ghiozdan si cica: "Asa saluta el lumea: cand suna cineva la usa, isi da mai intai pantalonii jos si le arata spatele"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profu' de mate: Fetelor, stiti ce fel de baieti trebuie sa cautati?
Noi(fetele) : Nu.
Profu' de mate: Frumos, destept, cu bani si USOR DE PROSTIT!

ce-am mai raslaughing

Ieri la fizica, profu' ne-a adus un laser si niste lentile. Cat timp unii dintre noi se uitau la lentile, profu' s-a gandit sa asculte pe cineva. Cat timp colegul nostru era ascultat, noi ne jucam cu laserul si duceam laserul pe fata colegului ascultat. Profu' ne spune: Nu-i mai luminati punctul G! Noi: *haaahaaahaaaaalaughing* Profu' de fizica: Centrul de greutate, la ce va gandeati?

laughing

X: 1, 2, 3...
Y: Ce faci, ma, acolo?
X: Imi numaram neuronii.
Y: A, da? Si cate sinapse ai?
X: Ce-s alea sinapse?:S

sunt foarte muuuulteee, dar eu ti le-am spus pe cele mai recentebig grin

| chiury a răspuns:

Eram in clasa a 5... profesoara de engleza si actuala diriginta pe atunci, a spus sa cumparam un pamatuf sa curatam cartile ( ea avand in clasa ei multe carti si jocuri)... urmatoare ora am avut muzica si o colega de-a mea trebuia sa cante " scoala gazda din patut ", ea nu a constientizat si a cantat " scoala gazda din patut florile dalbe si ne da un pamatuf ", am inceput sa radem tare cu toti si pana si acum o cicalim, cand o mai vedemhee hee ( si au trecut 6 ani )