| andrada a întrebat:

Care sunt cele mai haioase si amuzante intamplari petrecute la scoala? sau cele mai tari cuvinte spuse de profesori in timpul orelor? povestiti-le

FUNDA pentru cele mai amuzante

Răspuns Câştigător
| ionela_7741 a răspuns:

Chiar astazi s-au intampplat cateva chestii amuzante: era profu de mate pe hol, vin pustii de a 6-a si se fugaresc pe hol, unu dintre ei avea un bat in mana cu care ii fugarea pe ceilalti, deodata cand vrea sa-i trega cu batul la unu dintre baieti se nimereste domn profesor de mate in spatele lui si cand baiatul se intoarce sa traga ii prinde un bat dreptin fata lu domn profesor de mate laughing si atunci proful se opreste sta doua minute fara sa spun a nimic si apoi ii spune baiatului : ce faci aici? de ce nu esti in clasa?
sau odata cand eram in pauza doi colegi deaimei isi pregateau discursul prin care sa-si justifice faptul ca nu si-au facut tema si in timp ce ei spuneau: am sa-i spun lu domn profesor ca am uitat caietul acasa la emi (un alt coleg), atunci vine profu de mate sta si asculta la usa tot ceau spus ei si la urma spune : marius si lucian (cei care vorbeau) pregatitiva de ascultare

1 răspuns:
| Biiancax a răspuns:

laughing) doamne ce nebuni eram si noi in clasa a 5 si a 6...de ex pe la sfarsitul anului cand nu se mai fac ore a adus un coleg un casetofon avea melodia aia a pinguinului.cum a inceput melodia neam si gandit sa dansam.neam adunat aproape toata clasa in sir si am inceput.dar noi nici macar nu avem usa si ca nebuni am iesit pe hol.cand au auzit astia de pe la alte clase mel au mai venit si ei neam starns o gramada si am dansat sincer mel dureaza mult cred ca a a fost cea mai tare zi de scoalalaughing)...alta chestie draguta a fost cand a intrat profa de mate in clasa si noi nici nu o vazusem eram prea ocupati sa ne injuram intre noihee hee deci intru final am ajuns aproape toata clasa cu un 4 in catalog rolling on the floor)